Новости Политика

Дмитро Ярош вручив “виправленому” Вілкулу “Лицарський хрест УДА”

Ярош вручив “виправленому” Вілкулу “Лицарський хрест УДА”

Командувач Української добровольчої армії, щирий патріот Дмитро Ярош вручив голові Ради оборони Кривого Рогу одіозному Олександру Вілкулу найвищу відзнаку своєї організації – “Лицарський хрест УДА”.

ЦЕ ФЕЙЛ РОКУ!

Дмитро Ярош вручив “виправленому” Вілкулу “Лицарський хрест УДА”

Про це гучно 23 вересня поточного року сам с4кандально відомий Олександр Вілкул.

“Ще одна дуже вагома для мене нагорода, яку я ніколи не одягну, бо такі нагороди мають носити хлопці, котрі постійно в окопах і ходять на штурми. “Лицарський хрест Української добровольчої армії”, – заявив одіозний Вілкул.

За словами Олександра Вілкула, він вдячний своєму старому  та близькому товаришу Дмитру Ярошу, а з початку повномасштабного вторгнення він отримав чимало відзнак – 27. Першою була нагорода від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, є також відзнаки Міноборони, батальйонів “Арей”, Айдар” та спецпідрозділу СБУ “Альфа” тощо.

Вручення нагороди УДА одіозному Вілкулу наразилося на різку критику українських соцмереж, адже свого часу саме Олександр Вількул та його батько Юрій Вілкул були членом проросійських політичних структур – Партії регіонів (із 2003 року; голова криворізького осередку ПР – із 2005 року) та “Опозиційного блоку”. У Києві та в Дніпрі під час Революції Гідності він був одним із кураторів “Антимайдану” тощо.

Реагуючи на закиди, Дмитро Ярош – близький друг та колишній колега Олександра Вілкула по Верховній Раді – відповів: “Нагородив пана Вілкула за оборону держави, після генерала Залужного. Провід УДА оцінив все та порівняв”.

Нагадаємо, що 2019 року партія “Опозиційний блок –Партія миру та розвитку” висувала Олександра Вілкула кандидатом у президенти України. На виборах він став восьмим, набравши 4,15% голосів.

Олександр Вілкул (праворуч) із колаборантом Олегом Царьовим та російським пропагандистом, байкером Залдостановим.

 

Дякую!

Тепер редактори знають.