Новости

Для тих хто відслідковує перебіг справ Саакашвілі, інформую.

З огляду на останні публічні заяви Михайла Саакашвілі, щодо можливості після виборів повернутися в Україну. Слід враховувати хід судової справи про незаконне позбавлення громадянства Саакашвілі через Указ Порошенка. Також слід нагадати, що Саакашвілі незаконно позбавлений громадянства та має заборону прикордонників на в’їзд в Україну.

Так, 21 березня 2019 року, я як адвокат в інтересах Михайла Саакашвілі, звернувся до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду, із запитом надати інформацію щодо результатів почеркознавчої експертизи, а також запитав на якій стадії знаходиться судова справа 800/459/17 (оскарження указу Президента Україна Порошенко про незаконне позбавлення Саакашвілі М.С. громадянства України).

27.03.2019 року в своїй відповіді на запит, Верховний Суд повідомив мене, що з моменту передачі матеріалів судової справи в Київський науково-дослідний інститут судових експертиз: матеріали та висновки на ім’я суду не поверталися. Як тільки матеріали справи повернуться – сторони будуть повідомлені належним чином.

Це свідчить лише про те, що підконтрольні владі установи та судова гілка затягують вже більше 9 місяців з результатами експертизи підпису Саакашвілі (яку чиновники підробили на Заяві про надання йому громадянства). Доречі теж оскаржуємо у Верховному заборону прикордонників на в’їзд —— але Верховний теж ‘’на паузі’’.

Але є сподівання, що 21 квітня, після обрання нового ПреЗЕдента – судова справа буде поновлена та швидко розглянута на користь Саакашвілі.

Руслан Чорнолуцький

Дякую!

Тепер редактори знають.