Новости

Для розуміння, з тих 50 візитівок, що я взяв з собою в поїздку в Англію, не залишилось жодної. Навіть не вистачило на всіх.

Про всі зустрічі розказати неможливо, але хочу зазначити наступне. Я зустрічався не тільки з представниками британської влади, консультантами та представниками військових компаній.

Мене запрошували на зустрічі з неймовірними інвесторами – з Англії, Європи, Арабських Еміратів, які зацікавлені інвестувати, співпрацювати, кредитувати. Деякі з них мають можливість надавати безлімітні кредити. Тобто – БЕЗЛІМІТНІ. Під 1,48% річних, але під державні гарантії. І не з цією владою. Не з цим “політичним шлаком” який зараз є, та тим, хто висуває себе як, начебто, “альтернативу”.

Вони готові вкладати мільярди, сотні мільярдів доларів без проблем – коштів тут стільки, що вони просто не мають значення. Але будуть мати справу лише з політиками нової генерації, які ставлять за мету перетворення України в повноцінного міжнародного партнера, рівноправного учасника світової економіки, правової та прозорої держави. Їх не цікавить сучасний політичний “бомонд”, від слова “взагалі”. На одній з зустрічей на НАЙВИЩОМУ рівні мене раптом спитали: “Так а хто там у вас зараз президент?”…

А я просто зараз прямую в Брюссель: запрошений на зустріч з депутатами Європарламенту та юристами.
МИ НЕ ЗУПИНИМОСЬ!

Максим Голосний

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.