Новости

Для порятунку власного рейтингу Порошенку вкрай необхідні сепаратисти.

Петро Олексійович всіляко їх береже, адже вони потрібні для того, щоб відволікти увагу від справи Свинарчуків та інших “президентських зрад”. Саме тому висвітлення поїздки Бойка і Медведчука в Москву потрібне гаранту як інформпривід. Так він спробує перенести увагу з себе на них. А їм ніхто нічого не зробить. Вони недоторкані. Принаймні саме така ймовірно логіка Порошенка.

Не секрет, що кум Путіна Медведчук є бізнес-партнером Порошенка по перекачці нафтопродуктів. До того ж активний піар на президентських телеканалах мають тільки дві політсили – БПП і “за Життя” (партія Бойка-Медведчука). Сепаратисти і гарант живуть у симбіозі.

Петро Олексійович – зручний для Путіна президент України. Не виключено, що найбільш зручний з реальних кандидатів. Його майно на території РФ, числені корупційні схеми та спільний бізнес з Медведчуком – зручні важелі реального тиску російського президента на українського колегу.

Поїздка Бойка-Медведчука на інструктаж в Москву – це передусім питання до Порошенка. Підпорядковане йому СБУ за ці 5 років не зробило жодних складнощів ватажкам сепаратистів. Жодних! Кум Путіна в Україні має менше проблем, ніж якісь сільські ватніки. Підросійські (вони не про-, а саме підросійські) політики вільно пересуваються, успішно ведуть бізнес, продовжують отримувати прямі інструкції з РФ. І ця поїздка не перший випадок.

Свобода Бойка і Медведчука, так само як і свобода Свинарчуків та їх подільників – це заслуга виключно Порошенка. І відповідальність за це має понести персонально президент.
Микола Кравченко

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.