Новости

ДЛЯ ЧИТАЧІВ НОВОМОСКОВЩИНИ ПРОВЕЛИ ІСТОРИЧНИЙ ЕКСКУРС «СОБОРНІСТЬ І ЗЛАГОДА – УМОВИ ПРОЦВІТАННЯ УКРАЇНИ»

22 січня з нагоди Дня Соборності України у Меліоративненській бібліотеці-філії №23 Новомосковського району зібралися читачі, аби провести історичний екскурс «Соборність і злагода – умови процвітання України», присвячений 100-річчю Акта Злуки.

Захід супроводжувався презентацією про події тих часів, долю українського державотворення, здобуття незалежності і складне сьогодення.

В огляді літератури «На шляху до соборності України», який провела бібліотекар І. В. Курінна, були представлені книги про буремні часи визвольних змагань початку ХХ століття.

Ведучі заходу – завідуюча б/ф №23 В. А. Баланенко та художній керівник Меліоративнівського Будинку культури Л. І. Закидальська розповіли про злети і падіння Української революції 1917-1921 років. Лунали патріотичні вірші та народні пісні, без яких не обходиться жодне українське свято.

Вирішальні події минулого, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності. Ми маємо розуміти, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти побудови духовно багатої, вільної та демократичної держави, якою пишатимуться нащадки. Навіть сьогодні, у нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми віримо, що територіальна цілісність України навіки залишиться непорушною, адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого і тих, хто зараз веде боротьбу з ворогом на Сході, який посягнув на свободу і незалежність нашої держави.

Дякую!

Тепер редактори знають.