Новости

Дивіться, як фантастично зухвало «Слуги» насцяли в очі своїм виборцям: адвоката Януковича Олександра Бабікова призначили першим заступником Державного бюро розслідувань.

Дивіться, як фантастично зухвало «Слуги народа» насцяли в очі своїм виборцям: адвоката Януковича Олександра Бабікова призначили першим заступником Державного бюро розслідувань. Це того самого ДБР, що має розслідувати топ-корупцію. Нові обличчя, хулє.

Так, адвокати є навіть у наркобаронів. Заробляють ппц яке бабло аби відмазати своїх клієнтів. Така робота. І от кажуть такому адвокату правоохоронці: на фіга тобі мільйони, йди на державну зарплату і за скромні гроші вальнеш у суді свого клієнта і його друганів-подільників років на 20. О, каже адвокат, мені цього так не вистачало, адже є вілла, десь у Ель-Козині, і квартира десь на у центрі Лос Києва, а свій Бентлі я на газ переобладнаю, бо бензин – це буде тепер дорого для мене. Вірите у таке перевзування у повітрі?

Пам’ятаєте відео з вантажівками кешу і майна, яке Янукович протягом чотирьох днів вивозив з Межигір’я? Янукович – не Стів Джобс, не Білл Гейтс, він жодного дня не працював у бізнесі – виключно на держслужбі. На першому і другому скріні – той самий момент, коли Янукович тягне якусь торбу під час погрузки майна, на другому – ті самі вантажіки з баблом. Відео, як це було – у першому коментарі. Передивіться, щоб освіжити спогади.

Адвокат Бабіков захищав право Януковича на усе те бабло, на нерухомість, на все, що накрала його родина. Як адвокат, Бабіков вдався до усіх засобів, щоб захистити інтереси клієнта, який з родиною обкрадав всю країну. Бо інакше не буває, щоб стільки бабла і майна виникло виключно з зарплати. Тепер цей захисник Януковича – друга особа у ДБР!

Конфлікт інтересів? Не чули про таке, еге ж. Може хтось знає у світі аналоги такому призначенню?

До всього того нам зухвало брешуть про конкурс, який Бабіков виграв, адже Бабіков спалився – припинив адвокатську діяльність ДО початку конкурсу. Він точно знав, що стане переможцем. 28 грудня 2019 він припинив дію свідоцтва, а оголошення про конкурс до ДБР з’явилося 29 грудня 2019 року. І для конкурсу не потрібно було припиняти бути адвокатом – закон дає можливість зробити ПІСЛЯ перемоги. Адже хто переможе – невідомо. Це якщо конкурс без заздалегідь призначеного переможця Подивіться третій скрін. На четвертому дата оголошення конкурсу.

Мені дуже цікаво послухати коментар цього п*здєца від Президента Зеленського, який має власного генпрокурора, власного Прем’єра, власну моно більшість у Верховній Раді. От пох, кому він прокоментує це питання, Теслі Богдана, велотренажеру чи Боклану, який знімається у фільмах Президента. Головне, щоб цей коментар був.

Александр Курбатов

Дякую!

Тепер редактори знають.