Новости

Дирекція санаторія «Курорт Орлівщина» провила збори мешканців громади.

Сьогодні генеральний директор санаторія «Курорт Орлівщина» О.І. Андрієнко провів збори мешканців громади. На яких повідомив, що для жителів Піщанської територіальної громади вхід на територію пансіонату та пляжу не заборонено і являється безкоштовним. Встановлена єдина необхідна умова – це реєстрація відвідувачів при в ході на територію. Не має потреби доводити, що ви мешканець громади, достатньо записатись у журналі про перебування на територіі.

Встановлення обмежень обумовлено Законом Украіни «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування»

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2019, №51, ст.380)

«Громадянам забезпечується безперешкодний та безоплатний доступ до узбережжя морів, морських заток, лиманів та островів у внутрішніх морських водах у межах пляжної зони, до берегів річок, водойм та островів для загального водокористування, крім земель охоронних зон, зон санітарної охорони, санітарно-захисних зон та зон особливого режиму використання земель, а також земельних ділянок, на яких розташовані:
— гідротехнічні, гідрометричні та лінійні споруди;
— об’єкти підвищеної небезпеки;
— пансіонати, об’єкти реабілітації, спорту, санаторії та інші лікувально-оздоровчі заклади, дитячі оздоровчі табори, що мають відповідні передбачені законом документи на споруди та на провадження відповідної діяльності…»

Дякую!

Тепер редактори знають.