Новости Политика

“ДІЯЧІ – РОЗКРАДАЧІ ” ЧАСТИНА 1.

Так сталось, що у маленькому містечку Новомосковськ на Дніпропетровщині дуже багато активістів, діячів та лідерів громадської думки.
 
Хтось з них приносить місту реальну користь, а хтось сидячі у соціальних мережах веде бурхливу діяльність та розповідає, що всі роблять все не так, але як саме треба робити й самі не знають.
Псеводеятели
 
Деякі з активістів зараз знаходяться далеко від міста, між тим вони “наживо” розповідають про ситуацію в місті та як живе Новомосковськ, навмисно заводять мешканців в оману та просто дезінформують пересічних громадян, безпосередньо про цих діячів ми розповімо після закінчення війни з російським агресором.
 
Зупинимось на головному «діячеві» Новомосковська, який розвів бурхливу діяльність в соціальних мережах. Він особисто “веде боротьбу з корупцією, злочинністю та хабарництвом”, при цьому сам нещодавно був затриманий правоохоронцями як організатор кримінального угрупування яке, за даними слідства, підробляло документи та відбирало земельні ділянки у людей та держави в особливо великих розмірах.
диванній єксперт
 
Свого часу, це кримінальне угрупування навіть  вкрало у держави острів, за цей злочин вони й досі не покарані та відповідальність не понесли, бо разом з правоохоронцями та суддями ходять паритись в «Терми». П’ють, гуляють та відпочивають вони теж разом в одній компанії.
Як Ігор Гуртовий та його кримінальне угрупування острів вкрали
 
Мова йде про Гуртового Ігоря Івановича, який ще у 2005 році завдяки помаранчевій революції став головою Новомосковської райдержадміністрації, та не гаючи часу почав «дерібанити» районну землю.
Бандити політсили Пропозиція
 
Але зараз мова піде про те, як цей чоловік, знаходячись при владі, постійно її критикував, за допомогою соцмереж розповідав, що влада робить все не так, при цьому він особисто нічого для міста та містян не зробив.
У 2019 році на позачергових виборах до Верховної Ради України пан Гуртовий допомагав кандидату Владиславу Бородіну від політичної партії «Слуга народу» стати нардепом. У сою чергу Бородин пообіцяв громаді, що посприяє приведенню до влади обраного міського голову Новомосковська Віктора Літвіщенко. Владислава Бородіна обрали депутатом ВРУ і він посприяв, щоб обрані депутати міської ради не ховались у Вадима Нестеренка на хлібозаводі № 11, а провели сесію в приміщенні Новомосковської міськради, там же привели до присяги обраного міського голову Літвіщенко і місто зажило, як то кажуть, по-новому.
Ввибори Бородина с Гуртовим
Пан Літвіщенко став керувати містом, а знайомий нам пан Гуртовий став його офіційним радником.
 
На посаді радника він знаходив час за допомогою своїх фейкових акаунтів в соцмережі Фейсбук критикувати владу до якої особисто мав відношення.
Хоча критикував він не всіх.
Там, де його люди обіймали посади після зміні влади в місті, він мовчав, а там де були не його люди, він критикував, розповідав про корупцію, кримінал та хабарництво.
 
Все це він робив не зі свого особисто аканту в Фейсбук, а з фейкових, Гуртовий і зараз веде бурхливу діяльність, але не від свого імені.

 

Фейковие акаунти Гуртового
Міша сіваков бот Гуртового
Елена Нестеренко адміністратор групи в ФБ “Новомосковск вечерний
Бот Гуртового
Бот Гуртового
Александр Белый адміністратор групи в ФБ “Жёлтые страницы”
Преступная банда Новомосковска
Света Жданов фейсбучній бот Гуртового
Антон Чорний
Елена Коваленко
Толя Дзида бот з ФБ який керує Ігор Гуртовий 
ЦЕ ЛИШЕ МАЛА ЧАСТИНА БОТІВ ТА ФЕЙКОВИХ АКАУНТІВ ГУРТОВОГО ІГОРЯ ІВАНОВИЧА.
При цьому, особисто находячись офіційно на посаді радника міського голови, він не зробив жодного повідомлення про злочини міської ради та міськвиконкому, хоча постійно про це писав.
 
А там, повірте, злочинів було дуже багато.
 
Гуртовий особисто про ці злочини знав, але нічого не робив та нікуди з цього приводу ані як посадовець, ані як законослухняний громадянин не звертався.
 
У 2020 році в Новомосковську громада міста обрала собі нових депутатів та нового очільника міста.
 
Ігор Гуртовий за допомогою політичного проєкту «Пропозиція» обрався депутатом Новомосковської районної ради, при цьому він є керівником партійних осередків «Пропозиції» в міста та районі.
Крадиї Дніпропетровщини
Гуртовий очолив Новомосковську пропозицію
Не втрачаючи часу, пан Гуртовий домовився з представниками забороненої в Україні партії ОПЗЖ, щоб вони його всадили в тепле крісло з великою зарплатною та допомогли стати керуючим справами виконавчого апарату Новомосковської райради.
Банда Новомосковської райради
Гуртовий керуючтй справами Новомосковської райради
 
Тобто він завжди шукав свою вигоду та заради неї домовлявся з тими, кого до цього дуже активно поливав брудом і робив це, як завжди за допомогою своїх фейкових акаунтів у Фейсбук.
Ненажера бандит Ігор Гуртовий
 
Але це не зовсім так.
Гуртовий Ігор Іванович в соцмережі сам, або за допомогою «балакучої голови» розповідає, що влада в Новомосковську кримінальна, нібито наводив якісь факти, але з цього приводу він  особисто не зробив жодного повідомлення про злочин як діючий депутат від політичної партії, ані жодного повідомлення як законослухняний громадянин.
 
При цьому у Гуртового є для цього все: політична партія, депутати з його ж партії та законне право як депутата та громадянина. Замість цього він пише дурниці в соцмережах та як посадовець отримує велику зарплатню не за свою роботу, бо він там нічого не робить, а за те, що коротає робочий час в соцмережах.
 
І це той борець з криміналом, який перебуваючи на посаді голови Новомосковської райдержадміністрації вкрав острів та розікрав в особливо великих розмірах змелю в Новомосковському районі.
Діваний експерт Гуртовий
 
До речі, три місяці тому, до пана Гуртового з обшуками завитали правоохоронці, взяли його під варту, але Індустріальний райсуд Дніпра відпустив під заставу його та його співмешканку, яка теж приймала участь в його кримінальних ділах з розкрадання землі в районі.
Прокуратура дала відповідь по бандитам Гуртовому та Федорику
 
Суд під заставу відпустив майже всіх фігурантів цього кримінального угрупування, якому дали назву «земельна мафія Гуртового».
Суд бере хабарі
От і виходить, що той, хто розповідає про кримінальну владу в місті, сам виявився кримінальним злочинцем.
Той, хто постійно критикує, як посадовець, депутат та законослухняний громадянин нічого не зробив та не робить для міста.
Наразі, як нам стало відомо, пан Гуртовий зміг домовитись з правоохоронцями за великі гроші спустити кримінальну справу відносного нього та його кримінального угрупування на гальма, як це було з кримінальною справою у далекому 2009 році, коли він вкрав у держави острів.
 
Виходить так, що диванні «діячі» можуть писати дурниці, обманювати людей та сидіти в теплих кріслах держслужбовців, зокрема у кріслі керуючого справами райради, красти у людей землю та отримувати велику зарплатню від міста.
 
Ось такі в Новомосковську мешкають деякі «діячі».
 
Далі буде.

Дякую!

Тепер редактори знають.