Новости

Держсекретар Міністерства Інфраструктури України: “Немає сенсу ремонтувати дороги, якщо не працює ГВК”.

Вчора мали зустріч з Андрієм Галущаком (Андрій Галущак) стосовно питань здійснення контролю за безпекою на транспорті на автодорогах Дніпропетровської області та, між іншим, обговорили і самі дороги області.

Приємно було чути про те, що в МІУ вважають Дніпропетровщину лідером у будівництві та ремонті доріг та зазначають, що велика в цьому заслуга є обласного керівництва, як менеджерів високого рівня та зокрема радника голови ДніпроОДА Юрія Голіка .

Ми зі свого боку зазначили, що Дніпропетровщина може будувати та ремонтувати в рази більше доріг, але при наявому регулярному фінансуванні з яким, до речі, у Укравтодору є проблеми.

Що стосується питань контролю за безпекою на транспорті, Держсекретар дав відповідні доручення по перевірці фактів викладених у скарзі нашої організації та провести службове розслідування результатом якого можуть бути, в тому числі, кадрові рішення.

Чи допоможе дана зустріч наведенню порядку в роботу Управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області? – гадаю, що ні, але те, що процес розпочато – це факт.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.