Новости

ДЕПУТАТ ОБЛРАДИ ВІД ПОЛИТИЧНОЇ ПАРТІЇ ВО”БАТЬКІВЩИНИ” ПОРУШИВ ЗАКОН

Гуманий український суд визнав винним депутата Дніпропетровської обласної ради, члена политичної сили ВО “Батьківщина” Івана Рязанцева в порушенні вимог фінансового контролю”. 2018 року він не повідомив про суттєві зміни у своєму майновому стані – придбання трьох земельних ділянок.

Зокрема, 27 липня минулого року він уклав два договори, набувши у власність земельні ділянки площею 5,59 га та 8,586 га в Томаківському районі Дніпропетровщини. Перша ділянка оцінною вартістю 200 тис. грн, друга – 307,3 тис. грн. За п’ять днів він став власником ще однієї земельної ділянки в тому самому районі – площею 5,5 га, оцінна вартість якої 200 тис. грн.

Іван Михайлович Рязанцев був зобов’язаний повідомити Національне агентство з питань запобігання корупції про придбання земельних ділянок упродовж десяти днів, але цього він навмистно не зробив.

12 вересня 2019 року Кіровський районний суд Дніпра на підставі матеріалів, які надійшли з Управління захисту економіки у Дніпропетровській області, визнав Рязанцева винним та оштрафував його на 3400 грн.

Депутат обларади Рязанцев, не погодившись із законим рішенням суду, подав апеляційну скаргу. 17 жовтня Дніпровський апеляційний суд поставив крапку в цій справі, ухваливши залишити скаргу без задоволення.

“Постанова набирає законної сили негайно, остаточна і оскарженню не підлягає”, – ідеться в документі.

Відтепер депутата облади Іван Михайлович Рязанцев є одним з фігурантів антикорупційних розслідувань.

На місцевих виборах 2015 року до Дніпропетровської облради Іван Рязанцев потрапив від 34-го виборчого округу від політичної партії ВО “Батькивщина”, який охоплює смт Томаківку та села району.

Нагадаємо, Рух ЧЕСНО моніторив відвідуваність депутатів Дніпропетровської обласної ради 2018 року. Згідно з результатами моніторингу, Іван Рязанцев торік пропустив 33% засідань депутатської комісії та половину сесійних засідань.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.