Новости Политика

Декілька слів про те, як нас е.е оточення президента. Історія Павла Кириленка. 

Знайшли майно на 70 мільйонів, набуте під час війни: історія збагачення родини Кириленка

Журналісти видання Радіо Свобода знайшли майно на 70 мільйонів, набуте під час війни: історія збагачення родини Павла Кириленка, очолює Антимонопольний комітет України.

Таку посаду пану Кириленку запропонував обійняти особисто президент України Володимир Олександрович Зеленський. Президент же навів його і на колишнє місце – голову Донецької області. Саме в цей період часу – коли Кириленко керував Донбасом та впритул до його переведення до Києва на посаду голови АМКУ у 2023 році – родина Павла Кириленка «обростає» майном.

Як на заході України, так і у столиці та області. Апартаменти, земельні ділянки, будинок, комерційна нерухомість, автомобілі та паркомісця. Загальна ринкова вартість численного майна сім’ї керівника Антимонопольного комітету – понад 70 мільйонів гривень.

Родичі Кириленка, як з’ясували Схеми, не мали бізнесу і за останні чверть століття не отримували достатніх офіційних доходів, щоби все це придбати. Причому частиною цього майна користується сама посадова особа, але не вказує це у своїй декларації.

Автор: Георгій Шабаєв

Редактор: Кіра Толстякова

Головна редактор: Наталка Седлецька

Дякую!

Тепер редактори знають.