Новости

Децентралізаційна реформа є однією з найбільш успішних та перспективних в Україні.

Децентралізаційна реформа є однією з найбільш успішних та перспективних в Україні. Її подальший розвиток – одне з найважливіших завдань на сьогоднішній день. Це підтверджують реальні результати та успіхи, які сьогодні демонструють українські міста крім Новомосковська. Асоціація міст України прагне поширювати їх досягнення. Саме тому у 2017 році була започаткована загальнонаціональна Програма обмінних візитів «Маршрути успіхів» в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).


На захід прибули учасники з Дніпропетровської області, в тому числі й представники Новомосковської міської ради – Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів -Костянтин Морозов , та Начальник відділу з питань інфраструктури та інвестицій – Юлія Прибуткова.

Під час візиту посадові особи обмінювались практичним досвідом якого майже немає тому що в місті Новомоскоську реформи по децентралізації не працюють. Після засідання учасники перейшли від теорії до практики – відвідали об’єкти інфраструктури Слобожанської селищної ОТГ: дитячі садочки, школи, центр надання адміністративних послуг, а також побували в Степнянському старостинському окрузі.

Під час підведення підсумків, учасники подякували Асоціації міст України та Слобожанській селищній ОТГ за високий рівень організації заходу та його практичність для подальшого професійного розвитку, а також підкреслили важливість обміну досвідом.

Дякую!

Тепер редактори знають.