Новости

ДАВАЙТЕ НА ЧИСТОТУ, ХТО З КАНДИДАТІВ БУДЕ ЗАЙМАТИСЯ РЕАЛЬНОЮ ДЕОКУПАЦІЄЮ КРИМУ???

РФ ніколи не забуде про свої рятівників з КНР. Відразу після Революції Гідності , коли були підривані ЛЕПи Херсонщини, була повністю припинена подача електроенергії по єдиній діючій лінії в Крим. Почався легендарний блекаут у Криму, який мав не аби який, АЛЕ КОРОТКОЧАСНИЙ УСПІХ.

Мало хто знав, що рівно через тиждень в Камиш-Бурунський порт Керчі увійшло судно-кабелеукладач «JIAN JI-3001» під червоним прапором із золотою зіркою. Крим отримав енергетичну незалежність від України за допомогою китайських друзів З пісні слів не викинеш – саме Китай проклав «путінські нитки» енергомоста по дну Керченської протоки. Росія не мала такого спеціалізованого судна і такого потужного морського кабелю. Німці в останній момент відмовилися продавати свій кабель. Оснащений величезною котушкою «JIAN JI» метр за метром укладав кабельну лінію Made in China в підводні траншеї від Тамані до керченського берега.

«Судновласник не тільки цілеспрямовано порушив санкції України, ЄС, Британської співдружності і інші, але і потрапив ще в сферу уваги Управління контролю за іноземними активами Мінфіну США, що входить в Управління контртерористичної і фінансової розвідки США.

Гігантський кабелеукладач з Шанхая потрапив в Керченську акваторію тихо, без скандалу. Злегка поміняв персональний судновий номер, потім на борту виявилася “тимчасово виключеної” система спостереження за морськими суднами АІС. В екіпажі доречі виключно громадяни КНР. Ще 60 китайців прибули як технічний персонал з обслуговування спеціального обладнання морської кабельної укладання. Все заздалегідь отримали дозвіл Федеральної міграційної служби для роботи в Росії.

Ось так вже через півтора місяці після початку блекаута здали першу чергу енергомоста – і півострів почав брати з Краснодарського краю 300-400 мегават. До літа 2016 го по всіх гілках китайського підводного кабелю з материкової частини Росії пішло 850 мегават.

СЬОГОДНІ КИТАЙСЬКІ ІНВЕСТИЦІЇ ОПАНОВВУЮТЬ КРИМ

Там як гриби після дощу ростуть китайські аграрні підприємства, потужні теплиці, які діють згідно російської програми ” импорто замещения” мають забеспечити в короткочасній перспективі продуктову незалежність Криму. А також вже стартував потужний проект будівництва ферм з вирощування креветок.

P. S

Саме в таких сумних геополітичних реаліях перебувають анексовані території України. Цілком зрозуміло, що без зовнішньої підтримки не може бути і мови про реальну деокупацію українських території. Звісно МИ і далі можемо захоплюватись “декомунізацією” під гаслами “Бендера прийде – порядок наведе” , але така внутрішня політика не має по суті ніякого впливу на економічну та геополітичну ситуацію.

№1 https://www.youtube.com/watch?v=UVWJK-VyOGA

https://ru.krymr.com/a/29217843.html
https://ru.krymr.com/a/krymchane-protiv-kreve…/29844882.html

Максим Голосной

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.