Новости

Цуцкірідзе Максим Сергійович на брифінгу,навмисно приховав факти настання смерті дитини Дениса Чаленко (ВНИМАНИЕ ! 18+)

Цуцкірідзе Максим Сергійович на мінтовскому брифінгу, маючи на руках висновок Прилуцької судово-медичної експертизи по смерті Дениса Чаленко, яку проводив Ткаченко І.В. (11.11.2019р.) навмисно приховав факти настання смерті дитини. Згідно експертизи, час настання смерті в період з 18.40 до 20.40 хв.

Заступник Голови – начальника Головного слідчого управління Національної поліції повідомив на всю Україну, що смерть дитини настала в 21.40 хв. тобто навмисно підвів час настання смерті під рух потягу.

Експертом Ткаченко І.В під час розтину тіла була установлена велика кількість тілесних ушкоджень, які не характерні травмам, нанесеним потягом.

Київський «карманний» та «підкупний» експерт пішов на поводу в зацікавлених осіб, а саме, в нерозкритті злочину, та умисно не вніс в експертизу тілесні ушкодження, які були вказані в первинній експертизі.

Інформація, яку висловив Цуцкірідзе М. С.: «на тілі загиблого немає ушкоджень, які нанесли руками чи ногами, чи травм від ударів сторонніми предметами.», також не відповідає дійсності.

Експерт Києва ВЗАГАЛІ не досліджував вилучені з тіла дитини кістки черепу,
видаленого шкіряного покрову голови з лівого боку, які мають декілька наскрізних отворів. Кістки великої та малої гомілкової кістки також не досліджувались.

Експерт ВЗАГАЛІ не оглядав і не досліджував одяг дитини. Процедура проведення дій для встановлення часу настання смерті ЗОВСІМ НЕ БУЛА ВІДОБРАЖЕНА !

Ми вважаємо, що експерт і заступник Голови – начальника Головного
слідчого управління Національної поліції Максима Цуцкірідзе повинні нести
кримінальну відповідальність за фабрикацію експертизи.

Обурює те, що Цуцкірідзе вже на першому брифінгу знав час настання смерті дитини але навмисно приховав це.

Ми готуємо об’ємну заяву до відповідних органів про притягнення до кримінальної відповідальності експерта, Цуцкірідзе М.С. та інших працівників поліції, які сфабрикували справу і приховали час настання смерті Дениса. Тому ніхто з керівництва особисто не прибув до громади і не оголосив висновок повторної експертизи.

Тимчасовий начальник Прилуцької поліції Сторожук С.А. не маючи прав на розголошення висновку експертизи, зачитав її громаді, це теж саме, якби її народу повідомив двірник! На це мають право: експерт, слідчий чи Цуцкірідзе. Тому
Сторожук також повинен нести за це відповідальність.

Наголошуємо, що час настання смерті Дениса Чаленко  в період з 18.40 до 20.40 хв., а не в 21.40 хв., як нам намагаються нав’язати: Альохін Едуард Володимирович, його підлеглі та Цуцкірідзе Максим Сергійович.

ГАНЬБА ВАМ ПЕРЕВЕРТНІ В ПОГОНАХ!!!

Дякую!

Тепер редактори знають.