Новости

Цьогорічний день молоді відствяткував разом із мешканцями села Шандрівка, на запрошення Голубівської громади.

Для мене як, депутата Дніпровської обласної ради та кандидата в народні депутати України, це велика честь та задоволення – мати нагоду поспілкуватися з людьми.

Зустріч з місцевими виявилася досить цікавою: люди ділилися своїми думками про стан справ на селі та в країні, ставили багато питань. Я слухав їх і думав: “Якщо виборці нададуть мені право представляти їхні інтереси у Верховній Раді, доведеться самовіддано працювати над законами, щоб і селяни, і містяни почувалися захищеними, мали можливість заробляти і ставати заможнішими”.

Та повернемось до свята у Шандрівці. Цього дня людей розважали місцеві аматорські колективи, концертна програма була яскравою та насиченою. Пожвавлення серед гостей та учасників викликала поява діючого нардепа Вадима Нестеренка, який невдовзі мав можливість звернутися до присутніх із вітальною промовою. До слова, моє прохання дозволити мені привітати людей було відверто проігноровано головою місцевої ОТГ та горе-нардепом. Сценарій святкового заходу, бачте, цього на передбачав. Втім і без “вільного мікрофону”, я мав змогу побути серед людей, почути їхні думки. Зустрів багато знайомих, почув щирі побажання перемоги на парламентських виборах.
Так само відверто та завзято багато з них критикували Вадима Нестеренка, висловлюючи своє незадоволення його роботою у Верховній Раді. Селяни добре обізнані про його “наполегливу” законотворчу роботу (Нестеренко прогуляв майже 80% сесійних засідань!).
А найкрасномовніша річ у всій цій історії така: навмисно чи випадково, вікна Шандрівського навчально-виховного закладу, у дворі якого відбувалися урочистості, були затулені однією з газет, на шпальтах якої розміщено карикатури на пана Нестеренка! Думаю, це істинне ставлення селян до людини, яка вважає себе поміщиком, а людей – кріпаками.

Я абсолютно спокійно сприймаю всіх кандидатів до Верховної Ради, які балотуються по 38-му виборчому округу. І переконаний – люди зроблять свій вибір і обов’язково оцінять кожного по його справах!

Дякую!

Тепер редактори знають.