Новости

Цікава новина для аналізу виборцям Новомосковська.

Дніпропетровська облдержадміністрація повідомила, що на розбудову Дніпропетровщини Уряд виділив додаткові кошти.

25 млн грн обласна влада розподілила між містами Дніпро, Нікополь, Кривий Ріг, Вільногірськ, а також Нікопольським, П’ятихатським, Межівським, Софіївським районами, Лошкарівською, Апостолівською й Зеленодольською ОТГ.

Кошти підуть на соціально-економічний розвиток територій, зокрема, на капремонт шкіл та облаштування їх комп’ютерами й мультимедійними проекторами, придбання медичного обладнання тощо. Перелік об’єктів сформує та затвердить місцева влада.

 Як бачимо. Новомосковську нічого не дісталося. Чому?

  По-перше, нам цих крихт малувато. Тут на всі міста і села 25 мільйонів, а у нас лише додатково 43 млн дали улюбленій фірмі Нестеренка – «Стройінвест», яка, за його словами, «всех удовлетворяет» – на завершення ремонту площі Героїв. Причому, виділили вже після завершення її ремонту. А на папері роботи на площі вони вестимуть до грудня 2019 року. Апетити у наших чинуш набагато більші – 130 млн ввалили в площу, на якій проведено робіт максимум на 30 млн, ще 100 млн тужаться протягти через набережну по вулиці Паланочній і 200 млн – через центральний стадіон. До речі, цікаво, що можна було у місті зробити більш корисного на усі ці гроші? Невже у нас у школи і дитсадки вже відремонтовані за рахунок бюджету, а не з батьківських кишень, невже в кожному класі є сучасне обладнання, а в лікарні – новітня апаратура і євроремонти?..

  По-друге, під цю нашу корупційну владу ніхто нам нічого й не дасть. Тому не тільки інвестор у Новомосковськ не йде, а й влада вищого рівня вже дивиться на нас, як на чорну діру, яка поглинає все, що сюди не дай.

  І третє, дуже цікаве спостереження. Промоніторив сайти вказаних територій, жоден з народних депутатів (а там є свої депутати-мажоритарники) не кричить, що це «благодаря моему чуткому руководству» з’явились ці гроші. Бо субвенції з державного і обласного бюджетів розподіляються планово. Так і повинно бути, бо інша схема «а-ля Нестеренко», за якою це начебто робиться завдяки його «домовлянню» з посадовцями – КОРУПЦІЙНА!

  А що було б у нас, якби бодай одна копійка дісталася нашому Королівству Кривих дзеркал? Та тут би вже телеканал «Самарь» і купа блогерів були б червоними від напруження, доказуючи, що все це – тільки завдяки сприянню і невтомній праці чудового народного депутата від “Блоку Петра Порошенка”  Вадима Григоровича Нестеренка.

І звідки він взявся на нашу голову?

Так що ДОВІРЯЙТЕ ДІЛАМ, а не ля-ля. Думай-те!

Дякую!

Тепер редактори знають.