Новости Политика

Чи звільнять Валентина Резніченко? Кирило Тимошенко втрачає вплив в офісі Президента.

https://www.radiosvoboda.org/a/news-skhemy-velyke-budivnytstvo-dnipropetrovshchyna/32111820.html

Скандальному голові військової адміністрації Дніпропетровської області Валентину Резніченко закидають те, що завдяки його адміністративній діяльності він витратив 1,5 млрд грн бюджетних грошей на ремонти доріг компанії «Будінвест Інженирінг».

Розслідування журналістів Радіо Свобода: Фірма, яка освоює мільярди на дорогах Дніпропетровщини, прямо пов’язана з керівником області – «Схеми»

https://www.radiosvoboda.org/a/news-skhemy-velyke-budivnytstvo-dnipropetrovshchyna/32111820.html

Керівник Дніпровської ОВА Валентин Резніченко платить мільярди своїй близькій до тіла супутниці.

Яна Хланта має 49% статутного капіталу фірми «Будінвест Інжиніринг”, ще 49% має Павло Чухно. Він – менеджер та партнер дніпровських бізнесменів-братів Володимира та Леоніда Дубинських. Що ж з ними не так ? Річ у тому, що брати Леонід та Володимир Дубинські… вже 10 років перебувають у розшуку ФБР (США).

ФБР шукають, а українські правоохоронці знають, мовчать та покривають братів Дубінських та їх корупційні схеми на Дніпропетровщині.

ТОВ “Будінвест Інжиніринг” впевнено тримається цього року у топ-100 найбільших трансакцій, здійснених Дніпропетровською ОВА (раніше – ОДА). Подробнее на сайте: https://litsa.com.ua/firma-dubinskix-cogo-roku-otrimala-vid-dnipropetrovskoyi-derzhadminist/

Кирило Тимошенко та Офіс Президента Зеленського. Чому в цій історії згадується Кирило Тимошенко, який від Офісу Президента займається «Великим будівництвом» та «Велике відновлення»? «Будінвест Інжинирінг» з 2017 року виграє тендери Дніпровської міської ради на мільйони гривень в різних сферах. У 2021 році, коли власниками стали — дівчина Валентина Різниченка та Павло Чухно, компанія виграла більше, ніж на 100 млн грн тендери в міській раді. Ще на 15 млн грн компанія робила стовпчики для паркування, які змушують людей користуватись платним паркуванням. Спеціальна антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом виділення на будівництво доріг 1,5 млрд грн фірмі, засновницею якої є подруга голови Дніпропетровської ОВА.

Коли буде реакція Кирила Тимошенко або Валентина Резніченко на це розслідування ?

Поговоримо про це у нашому новому відео.

Громадський Контроль

Дякую!

Тепер редактори знають.