Новости

Чому до сих пір немає ні посадок, ні повернення награбованого в державну казну? – Саакашвили

Такі запитання в різних формулюваннях я кожен день отримую від багатьох людей.

За останні п’ять років ми з вами чимало віддали і чималим ризикували для того, щоб справедливість нарешті перемогла. Природно, у великої частини із нас зараз настає почуття протесту і розчарування.
Всі знають, що я сам був затятим критиком Порошенка частково через те, що за весь час його президентства, за корупцію так і не був засуджений жоден чиновник хоча б середньої ланки. Чому зараз така ж тенденція, з огляду на те, що сам Зеленський, на відміну від свого попередника, особисто не зацікавлений в “кришуванні” потоків? До того ж, перший раз за всю історію у нас некорумпований генеральний прокурор.

Виходить, все-таки, бути просто «хорошою людиною» недостатньо. Потрібна швидкість у прийнятті рішень і особлива модель менеджменту. Та й трохи злості на шахраїв, які десятиліттями обкрадали країну, не завадило б.

Момент було упущено спочатку – в найперші дні. Через це велика частина ключових фігурантів вже або покинули країну, або вжили заходів щодо переоформлення накраденого майна.

Буду щирим: особисто я вже не бачу перспектив того, що обрана модель дозволить виконати хоча б половину очікувань суспільства щодо торжества справедливості і закону, посадок корупціонерів, включаючи вищий ешелон.

З огляду на інтереси моїх підписників до цієї теми та кількість одержуваних мною запитань, днями, в міру можливості, я запишу пару відео-блогів про те, чому ми опинилися в такій ситуації і як, на мою думку, варто було б діяти, щоб мати шанс на успіх в реальній боротьбі з корупціонерами, і всі ми могли бачити реальні посадки.
Я з солідарністю ставлюся до спроб нової влади побудувати нову країну. У своїх відео я постараюся визначити ключові управлінські помилки в сфері кримінальної юстиції та їх причини. Буду радий, якщо вони будуть виправлені там, де поки що залишилася така можливість.

 

Дякую!

Тепер редактори знають.