Новости

“Член БПП, не член БПП…”

Правда в тому, що активістів які боролися НЕ за тепле місце для Миколи Павловича, а ЗА ГРОМАДУ і ПРОТИ НЕСТЕРЕНКО, використали, та злили в унітаз.

Більшість тих, хто тут волає “Я за Миколу Паловича”, я не бачив на мітингах, в судах та на зібраннях в боротьбі за громаду. Ви Миколу Павловича на кухнях, за чашкою чаю підтримували?
Чи ви всі бюджетники, хто не за Миколу Павловича, а за свою зарплату більше переляканий? Ви проти будь яких змін, тому що невідомо, “як ж воно буде”. Визнайте вже це відверто!
А наслідком цього є те, що 1% села який труситься за свою жалюгідну зарплату, вже багато років блокує будь які зміни на краще, та паразитує на ресурсах всієї громади. “Як би чого не вийшло”

“Він зробив це заради громади”. Так, вся наша верхівка 25 років робить не заради себе – все для людей, все для громади! Але громаді – 99% іншого населення, чомусь стає тільки гірше…

Вадим Григорович Нестеренко, видатний діяч Партії Регіонів, теж став членом БПП не заради себе, це щоб людям краще жилося! Всі політичні перевертні мають для своїх вчинків “слушний привід”.
Гидко і соромно.

Для мене лицемірство і брехня не прийнятні і ніколи не зможуть знайти компроміса з моєю совістю! І Ви, Микола Павлович, це добре знаєте, після майже 12-ти років знайомства.
Ви знаєте, що я ніколи нічого не просив і не отримував в сільраді. Я тільки давав і допомагав. Я ніколи не ліз і навіть майже не цікавився справами минулих років. Але зараз вже інші часи і ми на краю прірви. Коли прийшов час підвести риску під минулим, об’єднатися і почати все з чистого листа – ви не змогли, в черговий раз поставивши особистий інтерес вище за суспільний.

Всьому є край. Микола Павлович, зараз я звертаюсь до вас!
Давайте, наступного разу коли ми зустрінемось, зробимо вигляд, що ми не знайомі….

Вячеслав Горобец

Краткая история объединение территориальных громад Новомосковщины

Дякую!

Тепер редактори знають.