Новости

Чиновницький яхтклуб: держслужбовці задекларували 175 нових плавзасобів

Посадовці мають як розкішні яхти та катери, так і більш доступні водні мотоцикли й гумові човни з моторами.

У 2017 році українські державні службовці задекларували придбання 171 нового плавзасобу. Купівлю ще 4 вони вказали у формах змін за 2018 рік.

Чиновники декларували як розкішні яхти та катери, так і більш доступні водні мотоцикли і навіть гумові човни з моторами. Загальну вартість цього майна встановити складно, адже ціну обновок чиновники згадували не завжди, також часто вартість майна є заниженою.

Водночас, судячи із задекларованих даних, власником найдорожчого плавзасобу стала депутатка Запорізької міської ради Ольга Ревчук. Вона є власницею 11-метрової американської моторної яхти Monterey 330 SY вартістю понад 1,5 млн гривень.

На другому місці опинився народний депутат України Віталій Купрій. У липні минулого року він придбав яхту Bavaria 44, якою раніше впродовж чотирьох років користувався за довіреністю від ліберійської фірми. Обійшлася обновка йому нібито всього в 890 тис. гривень, хоча ринкова ціна подібних яхт коливається в межах від 60 до 90 тис. євро.

 

Замикає топ-3 рейтингу депутат Славутицької міської ради Київської області Віктор Карцев, який восени став власником моторного човна Finval 505 за 730 тис. гривень.

Свою приватну флотилію поповнив торік і депутат Запорізької обласної ради Андрій Гогунський. Він купив яхту Aquanaut Privilege 1250 AK і моторний човен Brig Navigator 700. Задекларував він свої покупки зі значним запізненням – аж у 2018 році. Щоправда, невдовзі Гогунський продав яхту, якщо вірити декларації, всього за 85 тис. гривень.

Замикає п’ятірку технічний директор ДП “Первомайськвугілля” і за сумісництвом член виконавчого комітету Покровської міської ради Донецької області Олександр Дубовик. У 2017 році він обзавівся гідроциклом Yamaha FX Cruiser SVHO за 456 тис. гривень.

Загалом у своїх деклараціях за 2017-2018 роки чиновники вказали 2 984 водні засоби.

Нагадаємо, українські посадовці в 2017 році задекларували 915 об’єктів нерухомості у 43 країнах світу. Найбільше майна вони мають у Росії, Білорусі, Польщі та Молдові.

Bihus.Info.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.