Новости

ЧИ ГОТОВА НОВОМОСКОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ДО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН, ХВОРИХ НА КОРОНАВІРУС?

На сьогодні керівництвом України вживаються безпрецедентні заходи щодо попередження важких наслідків поширення гострої респіраторної хвороби коронавірусу COVID-19.  Наряду з жорсткими профілактичними заходами в рамках впровадженого в Дніпропетровської області   карантину, Дніпропетровською облдержадміністрацією затверджено перелік закладів охорони здоров’я для надання стаціонарної медичної допомоги пацієнтам,  хворим на коронавірус COVID-19.

З урахуванням  наявної багатокорпусної системи будівель, у нашому регіоні таким закладам стало КНП «Новомосковська центральна міська лікаря» Новомосковської міської ради» під керуванням одной з політичних сил.

Представник Партії регіонів в комунальному закладі КП “НЦРЛІЛ” Любовь Нестеренко

Задачею КП «Новомосковська ЦРЛІЛ» є надання ургентної медичної  допомоги всім хворим з неінфекційною патологією.

Проте, у випадку, якщо інфекція COVID-19 все-таки буди ширитись, Новомосковською райдержадміністрацією та Новомосковською радою вжито максимальних заходів у підготовці медичних закладів до надання необхідної допомоги, але це піт великим питанням.

Згідно наданої інформації, вуб оперативно проведений перерозподіл наявних коштів у міжсесійний період у березні поточного року на загальну суму понад 1,3 млн грн і це новомосковски чинвники вважають головним, дозволив закупити таке дефіцитне на сьогодні медичне обладнання, як два апарати штучної вентиляції легень, два монітори пацієнта, 24 пульсаксиметри, шприцьові інфузійні насоси тощо. Владю знайдено постачальників зі свого оточення та розпочато процедуру закупівлі пересувного рентген-діагностичного комплексу та кисневих концентраторів.  Також закуплено та створено необхідний резерв у  засобах індивідуального захисту  та медикаментах. Але це теж тільки на папері.

Завдяки додатковим закупівлям у близкого оточення та проведеним ремонтам медичної апаратури загальна кількість апаратів ШВЛ, які будуть готові до надання медичної допомоги хворим на COVID-19 в лікарні становить 10 одиниць.  В закладі опрацьований поетапний план перепрофілювання,  у випадку необхідності, відділень для лікування хворих на небезпечну інфекцію коронавірусу.

На сьогодні медичні працівники  КП «Новомосковська ЦРЛІЛ» продовжують активну підготовку для забезпечення належного рівня медичної допомоги в умовах можливого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Дякую!

Тепер редактори знають.