Новости Политика

Черговий «кол-центр» у Дніпрі крав гроші у громадян Чехії

Черговий Кол-центр у Дніпрі крав гроші у громадян Чехії

Робітники шахрайського «Кол-центр» гроші у потерпілих виманювали за допомогою телефонних як це завжди було та є в Дніпрі. Ще до війни Дніпро називали шахрайською меккою.  Шахраї представлялися співробітником банківської установи та повідомляв про те, що їх банківський рахунок зламано, а гроші, невідомі переводять на другі рахунки.

Черговий Кол-центр у Дніпрі крав гроші у громадян Чехії

Також міняючи шахрайську схему, вони телефонували до потерпілих та казали, що вони «співробітника поліції» і теж виманювали номери банківських карт та секретний код, а потім забирали всі гроші з рахунків та переводили на підконтрольні.

Штат таких «кол-центрів» у Дніпрі налічував понад 20 осіб, серед яких були також іноземці. На даний час важко сказати скільки шахрайських «кол-центрів» працюють у Дніпрі, бо їх до війни було понад трьох тисяч, і ще більше по області, а зараз їх ще більше. І вони з’являються не без допомоги правоохоронних органів.

Наразі правоохоронцями встановлено 300 потерпілих, яким завдано збитків на загальну суму щонайменше 65 млн чеських крон. Всі потерпілі є громадянами Чеської Республіки.

Дякую!

Тепер редактори знають.