Новости

Черговий напад на кандидата в Піщанський ОТГ.

Вчора 27 квітня 2018 року приблизно о 22.30 годині на активіста «Команди Розвитку та Реформ», правозахисника, кандидата в депутати Піщанської сільської ради, довірену особу трьох кандидатів в депутати Піщанської сільської ради «Команди Розвитку та Реформ», Алексей Прокопенко Олексія Прокопенко, було здійснено напад із застосуванням насилля та замахом потрапити в автомобіль потерпілого нібито з мотиву заволодіння агітаційними матеріалами. Цьому передувала нічна погоня за автомобілем активіста вулицями Орлівщині.

Закінчилось все завданням шкоди майну потерпілого та нічним клопотом правоохоронців. Зловмисником виявився депутат Орлівщинської сільської ради Бондарев Олександр, кандидат в депутати від провладної політичної сили партія «Блок Петра Порошенко «Солідарність».
Екіпаж поліції на виклик «102» приїхав за півтори години, отже день закінчився добре.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом хуліганства, та перевіряє факти наявності інших злочинів, як перешкоджання в проведенні агітації та перешкоджання діяльності кандидата в депутати. Слідством також перевіряється версія замовного характеру нападу на активіста, що може бути повʼязаним з публічним розслідуванням активіста протиправної діяльності службових осіб Орлівщинської сільської ради. В результаті такого публічного розслідування було викрито факти протиправної діяльності службових осіб сільради, підробки та використання підроблених документів, незаконного використання бюджетних коштів, розкрадання коштів орлівщинської громади на суму, що перебільшує 14 мільйонів гривень. За збігом обставин дружина нападника Бондарева Марина теж є депутатом Орлівщинської сільської ради, яка працює головним бухгалтером тієї ж сільради, та на даний час є кандидатом в депутати Піщанської сільської ради від провладної політичної сили партія «Блок Петра Порошенко «Солідарність».

Активістами «Команди Розвитку та Реформ» вживаються заходи щоб поінформувати районне, обласне та всеукраїнське керівництво політичної партії «Блок Петра Порошенко «Солідарність» про протиправну діяльність кандидатів в депутати від даної політичної сили.

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.