Новости

Через маєток на Сейшелах Луценко почав погрожувати журналістам

Адвокати генпрокурора готують позови до суду проти ряду українських видань за поширення «брехливої інформації» про покупку сім’єю Луценко вілли на Сейшелах за $ 5 млн. Про це в Facebook повідомила прес-секретар Генерального прокурора України Лариса Сарган.

Про це пише Західний аргумент

«Інформаційні атаки, брехня, чутки у жовтій пресі. Звикнути можна до всього. Але видання НВ, Газета.УА, Контракти, Коментарі та РБК-Styler передрукували відверто замовну статтю з підозрілого сайту, в якій стверджується, що Юрій Луценко придбав віллу на Сейшелах за 5 мільйонів доларів. По-перше, це відверта брехня. По-друге, чи не було бажання запитати особисто Луценка через запит чи через мене – чи правда це?

Адвокати Юрія Луценка готують позови до суду за поширення брехливої інформації. І обов’язково буде вимагання компенсації за моральну шкоду. І кожна копійка буде перерахована на військові госпіталі.

Передбачаю, що представники ЗМІ одразу залюбки звинуватять Луценка у тиску на пресу. Але якщо він не позиватиметься до суду, то як захиститися від такої нахабної брехні? Коли навіть такі медіа з репутацією дозволяють собі розповсюджувати подібні парадокси за відповідним підписом?», – йдеться у дописі пані Сарган.

Нагадаємо, мова йде про статтю на сайті Dubainewspost, в якій стверджується, що сім’я Луценка на початку цього року придбала віллу на Сейшельських островах за $ 5 млн. І потім видання резюмує, що завдяки тенденції, яку задав Генеральний прокурор України – Юрій Луценко, Сейшельські острови всього за півроку стали улюбленим місцем для придбання елітної нерухомості українськими політиками та бізнесменами, які піклуються про конфіденційність своїх покупок.

Дякую!

Тепер редактори знають.