Новости

Частина 1: НЕПРОФЕСІЙНІСТЬ

З довідки Державної служби якості освіти України про результати вивчення роботи Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради з питань, порушених у зверненнях народного депутата України Денисенка А.С.:

«На час вивчення керівники Департаменту, які відповідають за діяльність закладів освіти, не мали вищої педагогічної освіти. Так, Сушко Ксенія Анатоліївна, яка з 18.08.2017 р. здійснює керівництво Департаментом, у 1999 році здобула кваліфікацію економіст у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури.

У 2017 році на посаду заступника директора Департаменту – начальника управління молоді, позашкільної освіти та націонал-патріотичного виховання призначено Білу Дар’ю Олегівну, яка у 2008 році закінчила Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво» (кваліфікація інженер-будівельник).

З лютого 2018 року управління освіти Департаменту очолює Салогуб Оксана Володимирівна, яка у 2008 році закінчила Національний гірничий університет за спеціальністю «Правознавство», а в 2011 році – Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара за спеціальністю «Державна служба».

Крім того, на час вивчення у Департаменті були відсутні посадові інструкції та особові справи згаданих вище посадових осіб. Не створено при Департаменті і колегію, як дорадчий орган при місцевому органі управління освітою».

Андрій Денесенко

Дякую!

Тепер редактори знають.