Новости Политика

Бойовик “ЛНР” керує державним заводом у Дніпрі 

Відомий терорист із  “лнр” Андрій Анофрієв організував і очолив власну терористичну групу, що входила до складу “всєвєлікого войска донского” рф та вбивали як цивільних громадян України та і військових.

Ця терористична група “лнр” причетна до незаконного позбавлення волі людей для отримання викупу і вбивства співробітника СБУ і це те, що відомо.

Та замість того, щоб і далі жити в “лнр” чи сидіти за ґратами, терорист Андрій Анофрієв нині спокійно собі живе в Україні та очолює Дніпровський вагоноремонтний завод, який співпрацює з державою і держава платить бюджетні гроші очільнику тероризму.

Як це можливо під час повномасштабної війни з російським агресором і чому злочинця не позбавляють волі – у випуску Ярослави Вольвач.

Зверніть увагу на те, що цій ситуації всіх, все влаштовує. спецслужби мовчать, влада роблять вигляд, що нічого не відбувається, а терористи вбивають, а потім пересаджують в тихе місто та живуть отримуючи прибутки від держави проти якої воювали.

І це можливо тільки в Дніпрі. В Дніпрі правоохоронці роками не бачили, що очільник Дніпра Валентин Резніченко зі своїм оточенням розкрадають бюджет області, тільки в Дніпрі правоохоронці не бачили як Резніченко крав гуманітарну допомогу та вагонами зерно.

Дякую!

Тепер редактори знають.