Новости

«БЛИН, МІСТО мудаків» – депутат Мірошник

Депутат Новомосковської міської ради сьомого скликання від політичної сили ВО “Батьківщина” Олександр Григорович Мірошник на святі Івана Купала назвав жителів міста мудаками.

Депутат Новомосковської міської ради сьомого скликання від ВО “Батькивщина” Олександр Мірошник

Депутату Мірошнику не сподобалося те, що жителі міста Новомосковська проігнорували проведений ним захід, спрямований на просування кандидата в народні депутати від ВО «Батьківщина» по 38-му виборчому округу.

Кандидат в народні депутати України від ВО “Батькивщина” Віталій Скакуненко

Нагадаємо читачам, що депутат Новомосковської міської ради Олександр Григорович Мірошник є представником ВО «Батьківщина». Мірошник і його колеги депутати ВО «Батьківщина» Дмитро Резніченко та Микола Козлюк регулярно беруть участь в закритих сесіях на хлібозаводі нардепа Нестеренка.

Депутати Новомосковської міської ради сьомого скликання від ВО “Батькивщина” 

Так само хотілося б відзначити той факт, що депутати ВО «Батьківщина» в місті Новомосковську постійно дозволяють собі лайливі висловлювання на адресу жителів міста.

На чергову витівку представника «Батьківщини» лідер Юлія Володимирівна, як завжди, не відреагувала …

Жителі міста неодноразово зверталися до Тимошенко з проханням вплинути на депутатів Новомосковської міської ради від її партії, так як вони часто фігурують у різних корумпованих скандалах.

Але реакції немає і не буде, бо Юлія Володимирівна Тимошенко та й її однопартійці вже давно всім показали своє ставлення до людей, називаючи їх мудаками.

 

Дякую!

Тепер редактори знають.