Новости

Блд, у Зеленського нема гірших ворогів ніж коло його радників і Офісу з прес-службою.

Бо «Схеми» не помилилися і не збрехали у своєму матеріалі про «Оманливу відпустку» Президента Зеленського і про Патрушева, Офіс Президента знову вляпався в лайно з своїм позовом проти журналістів. Інфа 100%!


От якби Зеленський дійсно відпочивав у Буковелі, звідки Зе постив фоточки спочатку, там у нього не було б можливості таємно зустрітися с Патрушевим і сюжету «Схем» би не було. Але Зеленський пішов слідами Педро Інкогніто і полетів на ничку до Оману, де зазвичай приховують мутне і не дуже законне бабло. До речі на Мальдівах такої палівної нички нема. Згадайте, Педро отримав на свою дупу пригод, бо поїхав відпочивати таємно, без публічного звіту. А ВАЗ же не відпочивав в Омані, ніт?

Прес-служба Зеленського так забрехалася з цього приводу, що тепер навіть склавши до купи всі прес-релізи не зрозумієш чим була поїздка до Оману: то про відпочинок писали, то про офіційний візит, то про політ за власний рахунок, то удошники визнали, що літали з Зе за бюджетне бабло. Ну і султан Оману зіпсував історію. Треба ж було оце так померти не виходячи з коми, та ще й після повернення Зеленського. Інвестицій з Оману теж не видно, от лажа.

А Патрушев міг бути в Омані? Міг! Зустрічатися з Зеленським в Омані міг? Теж міг, не в Буковелі ж. Офіс Президента намагався приховати факт затримки Зеленського в Омані? Та знову 100%.

Зараз президентських юристів з цим позовом показово виїб… еее, поставлять на місце юристи журналістів, які дійсно фахові люди. А якщо юристи Зе-офісу спробують вплинути на суд, як за часів Богдана – ще й від Європейського суду отримають і про цю історію буде говорити весь світ.

От чесно, не вірю в погані наміри Зеленського в Омані, зустрічався він з Патрушевим чи ні. ВАЗ вже розпробував владу на смак і навряд чи мріє віддати її ВВХ. Власне і про бажання Путіна відновити Совок у старих межах і почати підсирати всьому світу, як у часи Совка – це і без секретних перемовин відомо. Погано, що Зеленському для осягнення цієї думки довелося у таку купу лайна вступити. Ще гірше, що ми вступаємо у цю купу разом, усією країною.

Александр Курбатов

Дякую!

Тепер редактори знають.