Новости

Бюджетні кошти області. На що їх витрачатимуть в кінці 2020 року?

✅69 851 000 грн – на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають медичну допомогу пацієнтам з COVID-19.
✅2 990 000 грн – окремо на забезпечення подачею кисню пацієнтів обласної Фтизіатрії.
✅14 470 700 грн – передбачені на здійснення доплат медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, задіяним у боротьбі з коронавірусом.
✅7 573 300 грн – на забезпечення житлом дітей-сиріт,
✅а також 2 369 600 грн – на виплату грошової компенсації за житло для ВПО та учасників АТО/ООС.
✅2 713 800 грн для «Дніпропетровського фахового коледжу спорту» та навчально-реабілітаційного центру “Зоряний”. Ці кошти підуть на придбання двох мікроавтобусів для перевезення учнів до місць змагання, тренувань та підвезення дітей з віддалених районів області.
✅18 593 100 грн мають спрямувати на капітальне будівництво в області. А конкретно для завершення робіт з реконструкції та капремонту об’єктів благоустрою у м. Покров і м. Жовті Води, м. Павоград та реконструкції водогону від смт Гвардійське до смт Губиніха Новомосковського району.

Таке рішення прийняла бюджетна комісія, на яку в останнє зібрались депутати VII-го скликання у тому складі, в якому працювали протягом 5 років поспіль.

Нагадаємо, чинний голова Дніпропетровської обласної ради
Святослав Олійник повідомив, що вже наступного тижня відбудеться перша установча сесія нового скликання, а згодом приймуть бюджет на наступний рік.

Дякую!

Тепер редактори знають.