Новости Политика

Більше 100 державних об’єктів нерухомості готують до приватизації.

Чотири вже виставили на аукціон
Регіональне відділення Фонду держмайна вже виставило на аукціон колишній завод «Трансмаш» у Кривому Розі. Там раніше виготовляли вагони для залізниці, ремонтували та обслуговували залізничний рухомий склад.

У черзі на передачу в приватну власність й підприємства «Центр з сертифікації шин і гумотехнічних виробів «СЕПРОШИНАГТВ» та «Міжрегіональний науково-інженерний центр з сертифікації систем якості металопродукції «ВНІТІ-ТЕСТ». Виставили на торги і державний пакет акцій ПрАТ «Іста-Центр». Його стартова вартість – понад 27,6 млн грн.

Триває підготовка до приватизації ще 117 об’єктів. Серед них, зокрема, державні пакети акцій, підприємства, нежитлові приміщення, недобудови. Об’єкти державної власності продаються онлайн через електронну систему ProZorro.Продажі. Проведення аукціонів та визначення переможців відбувається публічно і відкрито. За інформацією Фонду держмайна України, у 2020 році програма приватизації дозволила залучити до державного бюджету 3 млрд гривень. Цього року планку встановили – 12 млрд гривень.

Дякую!

Тепер редактори знають.