Новости

Біля приміщення Січеславської обласної державної адміністрації відбулася маніфестація проти зрадницької антидержавної політики антиукраїнського олігархічного режиму Зеленського

03.10.2019року,  біля приміщення Січеславської обласної державної адміністрації відбулася маніфестація проти зрадницької антидержавної політики антиукраїнського олігархічного режиму Зеленського, в якій взяли участь партія Свобода, інші патріотичні організації, патріоти-січеславці.
Не дозволимо режиму Зеленського надати автономію якійсь частині України, яка має залишатися єдиною унітарною державою без жодних автономій. Не дозволимо позбавити українську мову статусу єдиної державної та офіційної мови на всій території України, перешкодити євро-атлантичній інтеграції України.

Українські території Донбасу та Криму мають бути звільнені шляхом збройного наступу разом з військами країн-союзниць. Україна має скасувати Будапештський меморандум, адже так звані « держави-союзниці» нічого не збираються гарантувати Україні, а лише штовхають її владу на шлях зради та капітуляції. Має бути відновлений ядерний статус України. Південмаш має отримати оборонні замовлення.

Учпасник війни на Донбасі кинувся на спікера маніфестації Денисенка, який промовляв свій нескінчений монолог, згадавши про числені злочини Денисенка. Перед Майданом Денисенко відзначився організацією таких оплачених заходів, як участь в організації боротьби за контроль над Озеркою. 19 січня 2014 року він вперше з`явився на січе славському Майдані, а вже 26 січня цей професійний провокатор повів його учасників на марний та безрезультатний штурм ОДА, під час якого пролилася кров патріотів. Того дня я був комендантом 6 поверху Міністерства аграрної політики, в касці та з ножем стояв при спорудженні барикадиди біля Міністерства юстиції, очікуючи на наступ Беркуту.

Сам Денисенко не постраждав та вчасно втік , переховувався до самісінького кінця Майдану та з`явився лише в останній його момент, коли я був відповідальним за проведення пікетування ОДА, коли могла пролитися кров, адже воно відтягувало значні сили Беркуту від київського Майдану. Аж раптом з`явився Денисенко та повів людей валити пам`ячник Лєніну, під час чого я поранив руку тросом. Денисенко масово розкрадав матеріали, з яких були виготовлені пам`яники. Денисенко вірнопіддано вручив ключі від області натхненнику антиукраїнської політики Зеленського Коломойському, був вірним слугою Коломойського , другом Корбана та Філатова. За вірну службу за гроші Коломойського Денисенко став депутатом Верховної Ради, але систематично прогулював більшість її засідань, нічого не зробив для виборців свого округу, тому, вирішивши не соромитися, не став там висуватися на останніх виборах. Біля приміщення Обласної ради Денисенко захопив комунальний Парк ракет.

В 2015 році, коли ми вибороли погашення заборгованості із зарплати 6 тисяч робітників Південмашу за 9 місяців, а друг Денисенка тодішній віце-губернатор області Корбан погрожував особисто мені в 1-й приймальні ОДА, що відправить мене в травматологію, якщо я продовжуватиму боротися за права південмашівців, Денисенко казав мені, що ці виступи організовані Путіним. Денисенко виламував двері мерії, допомагаючи Філатову змцнити свою владу в місті. Він масово розкрадав кондиціонери незаконно знесених Філатовим МАФів. Національний корпус, який не бажає мати нічого спільного з негідником Денисенком, провів свою маніфестацію проти зрадницької політики Зеленського вчора біля приміщення СБУ та не брав участі в сьогоднішньому заході
Денисенко був та залишається незмінним холуєм олігархів та корупціонерів. Вчора за його спиною стояли Коломойський, Філатов, Корбан. Сьогодні за ним стоїть Порошенко , який прагне реваншу.

Тому, такі організатори виступів проти Зеленського, як Денисенко, нічого не кажуть про те, що режим Зеленського нав`язує рабовласницький Трудовий кодекс, продовжує знищення малого бізнесу, збирається розпродати сільсько-господарську землю чужоземцям та олігархам. Тому, українським трударям від подібної чергової зміни олігархічного гівна при владі краще не стане. Денисенко в своїх сьогоднішніх сентенціях добалакався до такої дурниці, що надважливі питання незалежності та цілісності України мають вирішуватися на референдумі. Лохторат в своїй більшості голосував за Зеленського та підтримає його дії « заради миру»

Для масовості та успішності боротьби проти антиукраїнського олігархічного режиму Зеленського, її якнайширшої підтимки необхідно висунути наступні вимоги в інтересах українських трударів:
1. Відмова від розпродажу сільсько-господарських земель.
2. Конфіскація Обленерго та інших подібних природніх монополій, контрольних пакетів Облгазів, зниження в результаті цього вдвічі тарифів на тепло, електро-енергію, газ та інші комунальні послуги, виключивши з них надприбутки власників та податки державі
3. Зняття з розгляду рабовласницького проекту Трудового кодексу. Спрощення процедури початку страйків.
4. Боротьба з оффшоризацією надприбутків олігархів.
5. Припинення знищення надприбутків олігархів.
6. Боротьба проти рейдерства. Забезпечення недоторканості приватної власності. Створення сприятливих умов для внутрішніх та зовнішніх інвестицій.
7. Забезпечення присутності представників громадськості з правом дорадчого голосу на всіх засіданнях органів центральної та місцевої влади , крім секретних.

Андрій Бут

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.