Новости

Артем Шевченко, то Шеремет – це російський агент?

Он як поліція вважає! Моралістам, які верещать, що Василиса Мазурчук нє красіво зробила, що виклала приватну переписку з Шевченко у паблік, нагадаю, що аваківська поліція робить у цій справі набагато гірші речі, які не просто не красиві, а ще й порушують закон.

Аваківська поліція зливає Портнову записи розмов, які робилися по справі Шеремета. Аваківська поліція за допомогою монтажу викривила зміст розмови підозрюваної у вбивстві Шеремета Юлії Кузьменко з Василисою Мазурчук. Поліція це зробила свідомо, для очернення підозрюваної Кузьменко, заради ефектної картинки в телевізорі, яка б виправдала арешт без доказів. І тоді дійсно багато хто казав, що саме цей запис переконав, що Кузьменко – це вбивця.

Вже півтора місяці троє підозрюваних під арештом, двоє з них у тюрмі, а доказів для суду і досі не достатньо. І тримати підозрюваних за гратами дедалі важко. Тому поліція зливає записані розмови Портнову. І пофіг, що ці розмови ніяк не доводять вину людей, яких записали, навіть спростовує їхню причетність – аудиторія Портнова все одно слухає лише брехливі висновки самого Портнова.

Щось не чув вимог Президента, Генерального прокурора чи самого Авакова розібратися з цими зливами. Тому що зливи санкціоновані на найвищому рівні?

Виходить що так.

Александр Курбатов

Дякую!

Тепер редактори знають.