Новости

А що Надя Савченко, яка прямо перед камерами планувала теракти у Києві і розстріл Верховної Ради, як вона?

Там планування терактів прихована камера крупним планом знімала. Але Надюха веде власну телепрограму на каналі кума Путіна, Медведчука.

Це я до того, що поліція затримала підозрюваних у вбивстві Шеремета. Жінка, що, нібито, закладала вибухівку – кардіохірург Юлія Кузьменко із написом на автарці у ФБ “Вільним людям слуги не потрібні”. Нє, стоп, не просто кардіохірург, а зав відділення хірургії з 2003 року. А чоловік, який, типу, йшов з нею під час закладання – військовослужбовець і музикант Андрей Антоненко (Riffmaster), який написав хіт “Тихо прийшов, тихо пішов”. Він тоді із пораненням ноги був у Києві і шкутильгав. Цей хитрий Антоненко, нібито, здогадався прикрити обличчя козирком бейсболки і капюшоном…. та-дам – фірмової куртки із величезним лого на спині. Це лого схоже на те, що у нього на футболках, але кого турбує, що воно не ідентичне?

Я слухаю оті розмови, які оприлюднили у поліції і розумію, що з такими доказами навіть сюжет розлідувань не дадуть випустити. А тут людей у вбивстві звинувачують. І мова не про те, винуваті ці люди чи ні. Мова про якість оприлюднених доказів саме у конкретному злочині.

А мотив який у вбивць Шеремета? Та х.з., виявляється! Вирішили зробити стрес суспільству. Ага, ну ппц. Прямо терористи смертники. У мене якось це не складається із тим, що частина з них досить прагматично купувала квартири і будинки. Надто раціонально для ідеалістів.

А от що я розумію абсолютно точно: Авакову ппц як треба хоч когось затримати, щоб хоч якось виправдати своє подальше перебування на посаді. Генеральному прокурору Рябошапці теж треба всидіти – крісло під ним розхитують однопартійці з “Слуги народу”. Президенту треба показати, що при Порошенку не розкрили, а при ньому – розкрили.

Чекаю, коли Савченко у програмі на медведчуківському каналі буде коментувати ці затримання.

Александр Курбатов

Дякую!

Тепер редактори знають.