Новости Политика

90 млн$ в кредит на вакцинацію та затримка Novаva

90 млн$ в кредит, черга на вакцинацію та затримка Novаvax: чого очікувати українцям та хто буде віддавти кредити.
Світовий банк надасть Україні кредит у 90 млн$ для організації публічних закупівель вакцин та проведення щеплень населення. Проєкт “Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація” також покриває витрати Національної служби здоров’я на щеплення 10 мільйонів осіб та “забезпечить ефективний розподіл вакцин між пріоритетними групами, як визначено дорожньою картою впровадження вакцинації в Україні”.

Президент Зеленський підтримав пропозицію Максима Степанова щеплювати людей, які записались у додатку “Дія” в окремі дні, а саме у суботу та неділю. Наразі у чергу на щеплення записалося близько 532 тисяч громадян.

Американська компанія Novаvax відклала графік нарощування виробництва вакцини проти COVID-19. Там заявили, що не очікують отримати дозвіл на використання препарату в США, Великій Британії та Європі до третього кварталу 2021 року. Через перенесення подачі нормативних документів з другого на третій квартал відтерміновується й вихід на повну потужність. Відтак невідомо чи зможе компанія поставити до України перші 4 млн доз у липні-серпні, як обіцяв Максим Степанов. Всього МОЗ домовилась про 15 млн доз вакцини Novаvax.

Дякую!

Тепер редактори знають.