Новости

5-й канал, який належить мільярдеру , звернувся до всіх небайдужих з проханням ПОЖЕРТВУВАТИ грошей на лікування 18-річного сироти, бійця 128-ї бригади, пораненого під Торецьком, Руслана Кишиці (ВІДЕО).

5-й канал, який належить мільярдеру та, за сумісництвом, Верховному Головнокомандувачу, звернувся до всіх небайдужих з проханням пожертвувати грошей на лікування 18-річного сироти, бійця 128-ї бригади, пораненого під Торецьком, Руслана Кишиці.

Напевно, якби журналісти були обізнані, хто є власником цього телеканалу, вони б не стали ганьбити свого хазяїна, а вирішили б грошове питання на редакційній нараді.

******

«Хотів щось зробити для Батьківщини, ціною життя»: 18-річний боєць-сирота підірвався на міні й тепер дуже потребує допомоги

До лікарні бійця 128-ї бригади, пораненого під Торецьком, доправили з численними осколковими пораненнями й відірваною вибухом ногою

У Дніпрі рятують 18-річного бійця – сироту Руслана Кашицу. Під Торецьком хлопець підірвався на міні, йому відірвало ногу, уламками пробило живіт, він майже втратив зір. Хлопець переніс уже шість операцій, але стан і досі тяжкий, передає «5 канал».

До дніпровської лікарні 18-річного бійця 128-ї бригади, пораненого під Торецьком, доправили з численними осколковими пораненнями й відірваною вибухом ногою. Юнак підірвався на міні. Руслану перелили близько трьох літрів крові. Вже зробили шість операцій. Дві з них – щоб врятувати зір.

Хлопець осліп на ліве око, зір правого намагаються бійцю повернути. «На операційному столі він дуже просив, щоб збереглося праве око, і я йому пообіцяв це. Його чекає ще третя операція. Це заміна кришталика в перспективі», – розповідає директор Дніпропетровської обласної офтальмологічної лікарні Валерій Сердюк.

Хлопець родом із Хмельницької області. Він сирота. Ріс в інтернатах, навчався на автомеханіка. Та після першого курсу пішов на війну. Розповідає: «В мене шлях такий життєвий – не дуже. Тому вирішив, що хочу щось зробити для Батьківщини, ціною свого життя. Я розумів, на що я йду, розумів, що це небезпечно».

Нині бійця підтримують не лише лікарі, а й побратими та волонтери. Попереду ще не одна операція. «Дуже хочу, щоб лікування пройшло успішно, хочу знову побачити сонце, хочу знову побачити своїх товаришів, людей, які мені допомагали».

Джерело

Дякую!

Тепер редактори знають.