Знову до кормушки

Цього понеділка у Новомосковському міськрайонному суді повинно відбутись розгляд справи по відновленню на посаді колишнього начальника управління освіти Наталії Падашулі.
Які процеси відбуваються у голові у Наталії Іванівни можуть сказати лише лікарі «Кащенко». Її було звільнено за корупційною статтею, вона неодноразово ставала фігуранткою багатьох скандалів пов’язаних з нецільовим використанням бюджетних коштів, її внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, батьки дошкільнят неодноразово звинувачували її у величезних поборах щоб влаштувати дитину у садочок. І це не весь список того, що творила на своїй посаді ця «свята» жінка під жорстким контролем своєї родички, емоціойно нестійкої особи, та вже на щастя колишнього зама міського голови Ірини Калюжної.

Напевно величезний апетит Наталії Іванівни до бюджетних коштів ніщо не може вгамувати і тому вона знову рветься відновитись на своїй посаді, хоча по закону вже не має право її займати.
Нагадаємо, що Наталію Падашулю звільнено відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення Стаття 172-7. Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів ( в редакції Закону № 1700-VII від 14.10.2014)
Степан Галябарда

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.