Знаходжусь в міській «Єврейській» лікарні Одеси №1.

Після непростої операції.
Сьогодні зранку здивувався, чому мене не повели на перев‘язку, не колять антибіотики та знеболювальне, без котрого я буквально не можу просто заснути. Серйозно ушкоджену руку ніхто не оглядав.
З обличчям-цеглиною мені черговий лікар каже, що вивявляється, мене ще вчора виписали та повідомили про це поліцію. І навіть нібито дали мені документи про виписку.

Але от проблема: я про це не був повідомлений. Взагалі.
І зараз, після з‘ясування цих дивних обставин та скарг на сильний головний біль та біль в руці, мені відмовляють у наданні медичної допомоги.

Тобто мене виписують з лікарні таємно, заднім числом і відмовляють у меддопомозі коли в цьому є пряма необхідність.
Подав заяву на ім‘я головного лікаря із проханням роз‘яснити, що відбувається, але черговий лікар відмовився її приймати.

Просто подивіться це відео.
«Довєріє» в одеській медицині.

Знаходжусь в міській «Єврейській» лікарні Одеси №1. Після непростої операції. Сьогодні зранку здивувався, чому мене не повели на перев‘язку, не колять антибіотики та знеболювальне, без котрого я буквально не можу просто заснути. Серйозно ушкоджену руку ніхто не оглядав. З обличчям-цеглиною мені черговий лікар каже, що вивявляється, мене ще вчора виписали та повідомили про це поліцію. І навіть нібито дали мені документи про виписку. Але от проблема: я про це не був повідомлений. Взагалі. І зараз, після з‘ясування цих дивних обставин та скарг на сильний головний біль та біль в руці, мені відмовляють у наданні медичної допомоги.Тобто мене виписують з лікарні таємно, заднім числом і відмовляють у меддопомозі коли в цьому є пряма необхідність. Подав заяву на ім‘я головного лікаря із проханням роз‘яснити, що відбувається, але черговий лікар відмовився її приймати. Просто подивіться це відео. «Довєріє» в одеській медицині.

Опубліковано Sergiy Sternenko 26 травня 2018 р.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.