“Запеклі бої” за кількість та якість виконкому Піщанської ОТГ (фрагменти сесії).

Наразі він складається з 19 людей – чиновників апарату Піщанської ради, директорів шкіл, вчителів та керівників санаторіїв.
Тобто, переважно кадрів, які завжди залежили від свого керівництва, ніколи не мали своєї думки та досвіду громадської активності у відстоюванні та захисті прав населення.

Лисичкін Дмитро Анатолійович – Піщанський сільський голова
Мазниця Микола Павлович -Перший заступник Піщанського сільського голови
Фоменко Тетяна Іванівна – Секретар сільської ради
Деревчук Валентина Степанівна – Керуючий справами виконавчого комітету сільської ради
Бабаєв Віктор Іванович – В.о. старости Знаменівського старостинського округу
Тищенко Сергій Володимировмч – В.о. старостм Меліоративненського старостинського округу
Гаценко Віктор Васильович – В.О. старости Орлівщинського старостинського округу
Андрієнко Олександр Іванович – Директор санаторія «Курорт Орлівщина»
Лужний Андрій Іванович – Директор фізкультурно-спортивного клубу «Камелот»
Надточій Катерина Анатоліївна – Директор Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Сухачова Людмила Миколаївна – Фізична особа-підприємець
Назаренко Марія Василівна – Мешканець с.Орлівщина
Чабаненко Ігор Павлович – Головний лікар ДП «Комунальний заклад Дніпропетровська обласна фізіотерапевтична лікарня Солоний лиман»
Демченко Алла Андріївна – Мешканець с.Знаменівка
Різніченко Тетяна Володимирівна – Вчитель Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Чуднівець Оксана Григорівна – Мешканець смт.Меліоративне
Устименко Олександр Петрович – Мешканець смт.Меліоративне
Жигалко Юрій Анатолійович – Депутат районної ради
Клименко Людмила Віталіївна – Головний лікар КЗ «ЦП МСД Новомосковського району» Орлівщинської амбулаторії ЗПСМ

Ніхто з них до цього часу не висловив публічно своєї позиції щодо “водної кризи” у громаді, не назвав прізвища винних, не вчинив ніяких дій щодо вирішення проблеми.

“Команда розвитку та реформ” вважає, що вони всі мусять піти у відставку з цих посад, як недієздатні та не корисні нашій громаді!

Цей виконком взагалі сформований незаконно – головував на установчій сесії колишній голова Микола Мазниця, чим порушив закон. Кримінальна справа, відкрита з цього приводу, наразі розслідується.

"Запеклі бої" за кількість та якість виконкому Піщанської ОТГ (фрагменти сесії). Наразі він складається з 19 людей – чиновників апарату Піщанської ради, директорів шкіл, вчителів та керівників санаторіїв.Тобто, переважно кадрів, які завжди залежили від свого керівництва, ніколи не мали своєї думки та досвіду громадської активності у відстоюванні та захисті прав населення. Лисичкін Дмитро Анатолійович – Піщанський сільський голова Мазниця Микола Павлович -Перший заступник Піщанського сільського голови Фоменко Тетяна Іванівна – Секретар сільської ради Деревчук Валентина Степанівна – Керуючий справами виконавчого комітету сільської ради Бабаєв Віктор Іванович – В.о. старости Знаменівського старостинського округу Тищенко Сергій Володимировмч – В.о. старостм Меліоративненського старостинського округу Гаценко Віктор Васильович – В.О. старости Орлівщинського старостинського округу Андрієнко Олександр Іванович – Директор санаторія «Курорт Орлівщина» Лужний Андрій Іванович – Директор фізкультурно-спортивного клубу «Камелот» Надточій Катерина Анатоліївна – Директор Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сухачова Людмила Миколаївна – Фізична особа-підприємець Назаренко Марія Василівна – Мешканець с.Орлівщина Чабаненко Ігор Павлович – Головний лікар ДП «Комунальний заклад Дніпропетровська обласна фізіотерапевтична лікарня Солоний лиман» Демченко Алла Андріївна – Мешканець с.Знаменівка Різніченко Тетяна Володимирівна – Вчитель Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чуднівець Оксана Григорівна – Мешканець смт.Меліоративне Устименко Олександр Петрович – Мешканець смт.Меліоративне Жигалко Юрій Анатолійович – Депутат районної ради Клименко Людмила Віталіївна – Головний лікар КЗ «ЦП МСД Новомосковського району» Орлівщинської амбулаторії ЗПСМНіхто з них до цього часу не висловив публічно своєї позиції щодо "водної кризи" у громаді, не назвав прізвища винних, не вчинив ніяких дій щодо вирішення проблеми."Команда розвитку та реформ" вважає, що вони всі мусять піти у відставку з цих посад, як недієздатні та не корисні нашій громаді!Цей виконком взагалі сформований незаконно – головував на установчій сесії колишній голова Микола Мазниця, чим порушив закон. Кримінальна справа, відкрита з цього приводу, наразі розслідується.

Опубліковано Пiщанка – наше село Неділя, 5 серпня 2018 р.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.