Як би так пояснити…?

В нас йде війна. А коли в країні йде війна, то треба суттєво змінювати й відношення до злочинів. Держава досі не дуже напружується стосовно протидії різним злочинам. Тому, звичайно, більшу ініціативу на себе беруть різні не державні формування.

Бо ‘як би хто не зневажав націоналістів, а я впевнений, що якби не націоналісти, то цей вчинок скоріше за все зам’яли би. Якби не націоналісти, то у 14-му році здали б ворогу не лише Крим. Якби не націоналісти, то не було б добробатів, в яких націоналісти були своєрідним кістяком. І ще є довгий перелік таких “якби”.

Але комусь дуже вигідно звинувачувати націоналістів, або навмисно називати їх нацистами. Хоч націоналізм і нацизм – це зовсім різні поняття.

Український націоналізм під час війни в Україні – це своєрідна компенсація тих “пробілів” і бездіяльності державної влади, що мають місце, і нажаль доволі часто. Якби не український націоналізм, то напевно й самої України вже давно не існувало б як такої. Але, звісно, що націоналізм має залишатися в межах своїх “рамок”, щоб не перетворитись в нацизм.

 

Опубліковано Ивановом Дмитрим 27 травня 2018 р.

 

Опубліковано Ивановом Дмитрим 27 травня 2018 р.

 

Опубліковано Ивановом Дмитрим 27 травня 2018 р.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.