“Вирок” для мера Філатова

Молодики у чорних футболках та з повітряними кульками із написом “Вирок” анонсували перехід людей через Новий міст.

Він, нагадаємо, закритий з 12 до 16 серпня для пішоходів та велосипедистів через проведення гідроізоляційних робіт. За словами правоохоронців, таку мирну акцію анонсували напередодні.

Тому правопорядок контролювали тут і поліцейські, і муніципальна варта на випадок, якщо штурм мосту таки почнеться. На переправу разом із підрядником пішло кілька хлопців у чорних футболках, решта лишилися чекати. Кажуть, вони, представники ГО “Вирок”, приїхали в Дніпро із Києва допомогти містянам по-дружньому, мовляв, міст не має бути закритий для усіх.

Київська ревізія нового мосту в Дніпрі

Молодики у чорних футболках та з повітряними кульками із написом "Вирок" анонсували перехід людей через Новий міст. Він, нагадаємо, закритий з 12 до 16 серпня для пішоходів та велосипедистів через проведення гідроізоляційних робіт. За словами правоохоронців, таку мирну акцію анонсували напередодні. Тому правопорядок контролювали тут і поліцейські, і муніципальна варта на випадок, якщо штурм мосту таки почнеться. На переправу разом із підрядником пішло кілька хлопців у чорних футболках, решта лишилися чекати. Кажуть, вони, представники ГО "Вирок", приїхали в Дніпро із Києва допомогти містянам по-дружньому, мовляв, міст не має бути закритий для усіх.

Опубліковано 9 сhannel, Dnipro Вівторок, 13 серпня 2019 р.