У Дніпрі працівники СБУ затримали активіста РНС посеред вулиці і відвезли на допит

У Дніпрі СБУ здійснює тиск на активістів РУХУ НОВИХ СИЛ та погрожує перевізникам, аби не допустити приїзду людей на Марш за майбутнє і відставку Порошенка , який відбудеться 4 лютого у Києві.

Так 2 лютого представник СБУ подзвонив координатору РНС Криничанського району Андрію Архіпцеву. Після цього активіст вийшов на вулицю, де до нього під’їхала автівка Hyundai Tucson з донецькими номерами. Він сів у авто і воно поїхало у напрямку центра.

Про це заявив в.о. координатора РНС Дніпропетровщини Федір Свистун.

«Андрій від самого першого дня був активним учасником акцій на Площі Реформ у Києві. Декілька місяців жив у наметовому містечку. Також він є громадським діячем і учасником АТО. Звісно, що його затримання відбулося незаконно. Ніхто не має права затримувати людину посеред вулиці , якщо вона не злочинець. Проте у нашій країні так чинять працівники служби безпеки», – обурився Федір Свистун.

Федір Свистун зазначив, що тиск на дніпровських активістів значно посилився ще від учора. Він розповів, що зранку 1 лютого в офісі партії вимкнули світло. Потім стало відомо, що працівники СБУ зателефонували активісту Сергієві Гаркуші і запросили його на зустріч. Того ж дня всі перевізники відмовилися везти людей на акцію до Києва. Дехто з них говорив по тиск і погрози влаштувати провокацію та пошкодити транспорт.

«Зрештою, мені так само зателефонували з СБУ і запросили поговорити. Ця низка подій, ні що інше, ніж політичні репресії з боку влади, у кращих традиціях 30-х років. Проте ми не збираємося припиняти нашої боротьби і зробимо все, щоб зламати систему бариг. Систему, яка тримається на договірняках, ручних судах та на залякуванні політичних опонентів», – наголосив Федір Свистун .

Нагадаємо, що Марш за майбутнє розпочнеться у Києві 4 лютого об 12:00 біля парку Тараса Шевченка.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.