У Дніпрі часи «золотих унітазів та умивальників» повертається.

Так, на днях, на підставі «поплаченого рішення» Ленінського райсуду м. Дніпра було незаконно поновлено на посаді екс-директора державного підприємства “Електровозбудування” Олександра Зельдіна.

Да, Ви не помилилися.

Це той самий чинуша, якому понад рік тому назад прокурора Дніпропетровської області оголосила підозру за незаконне списання 3 млн. грн. за ремонт двигунів для електровозів на рахунок ТОВ «Паперова фабрика», яка належить Олегу Царьову – біглому екс-нардепу від «злочинної влади».

При цьому зловмисник абсолютно не переймався заборгованістю по зарплаті працівників ДП в 6 млн грн. Його цікавило інше.

Під час обшуку у домоволодінні слідчі виявили у розтратчика державних коштів покритий золотом рукомийник.

У Дніпрі час «золотих унітазів та умивальників» повертається.Так, на днях, на підставі «поплаченого рішення» Ленінського райсуду м. Дніпра було незаконно поновлено на посаді екс-директора державного підприємства "Електровозбудування" Олександра Зельдіна.Да, Ви не помилилися. Це той самий чинуша, якому понад рік тому назад прокурора Дніпропетровської області оголосила підозру за незаконне списання 3 млн. грн. за ремонт двигунів для електровозів на рахунок ТОВ «Паперова фабрика», яка належить Олегу Царьову – біглому екс-нардепу від «злочинної влади».При цьому зловмисник абсолютно не переймався заборгованістю по зарплаті працівників ДП в 6 млн грн. Його цікавило інше. Під час обшуку у домоволодінні слідчі виявили у розтратчика державних коштів покритий золотом рукомийник.

Опубліковано Константином Бильцаном Четвер, 16 серпня 2018 р.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.