ПРО ЛЖЕ-ЖУРНАЛІСТІВ І ЛЖЕ-КАНДИДАТІВ

Підсумки виборів в Піщанську ОТГ продовжують вражати. Як ми вже повідомляли, там були застосовані чудернацькі виборчі технології. Про них не можна промовчати, бо жителі Новомосковська теж повинні знати, до чого готуватися.

Отже, лідера народних симпатій хитрою ком­бінацією від виборів усунули. Після цього, щоб «розмити» голоси виборців і забезпечити перемогу провладному кандидату, в останній день подачі заяв одразу 33 чоловіка виявили бажання стати сільським головою. І всього кандидатів стало аж 40! Що цікаво: майже всі ці «пришельці з космосу» – не місцеві. Як їх підбирали – це тема окремої розмови, але однозначно не випадково. Кожен з них мав відтягнути голоси певної категорії виборців.


До речі, із 40-ка кандидатів було і двоє з Новомосковська.
До честі жителів сіл, вони в політичних маніпуляціях розібралися. Ми вже повідомляли про кількість голосів, набраних переможцем виборів Дмитром Лисичкіним – 73% від числа тих, хто прийшов голосувати. Два кандидата з Новомос­ковська у підсумку набрали: один – 6%, інший – 1%.
Ще одна кумедність – у нас на Новомосковщині, виявляється, є купи журналістів, про яких, втім, ніхто ніколи не чув і не читав жодного їхнього матеріалу.

Це все та ж відома усім компанія провладних ЗМІ: «Полезная газета», «Твій рідний край», ТРК «Самарь», ще й якась газета для музикантів «Лад», і ці музиканти чомусь дуже переживають за долю Піщанки.
«Журналісти» з посвідченнями представників названих ЗМІ приїжджали на засідання виборчої комісії в Піщанку і виконували там якісь ролі, визначені, очевидно, знайомими нам ляльководами з Новомосковська.


Та навіть це, як ми уже пересвідчилися, не допомогло.
Вибори в Піщанці показали, що коли люди згуртовані, активні і поінформовані, їм під силу перемогти будь-кого. Навіть такого противника, який для перемоги не шкодує ніяких грошей. Нарешті нам приходить розуміння того, що гроші – не головне, а продавати свій голос за подачку – собі дорожче.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.