Новости Политика Происшествия

НАСТУПНА ДИВЕРСІЯ ВІД НАРДЕПА ВАДИМА НЕСТЕРЕНКО

15 сентября ,завдяки “виконаній роботі” Вадима Нестеренко, Новомосковська районна рада готується ліквідувати Райводоканал. Райводоканал – збиткове підприємство, яке роками грабували районні чиновники, не вкладаючи жодної копійки в модернізацію, з коштів, які, до речі сплачували сільські ради до районного бюджету.

Якщо фінансування з району припиниться, населені пункти Новомосковського району не зможуть фінансувати це підприємство. Бо в районі немає ЖОДНОЇ ОТГ (завдяки зусиль того ж Нестеренко), яка могла б виділяти на це кошти.

Таким чином, незабаром декілька сіл та селищ залишаться без води. Зокрема це загрожує Черкаському та Гвардійському (які також намагаються створити громаду), а також іншим, які, “випадково” відмовилися об’єднуватися з Новомосковськом за ініціативи нашого “народного” депутата.

Йому не сидиться у Верховній раді, куди він сам себе обрав: останнім часом Нестеренко “працює” в районі, в області, та не покладаючи рук, створює перешкоди на шляху розвитку нашого району та заважає створенню об’єднаних громад.

Дока ця людина буде займатися терористичною діяльністю в нашому районі??

Приходьте сьогодні о 14-00 на сесію Новомосковської районної ради та перепишіть УСІХ депутатів, які проголосують за це рішення – жоден з них не повинен у майбутньому представляти інтереси громади та займати будь яку посаду у держаній владі. Народ повинен знати ЗАПРОДАНЦІВ в обличчя та пам’ятати їхні вчинки.

Сесія відбудеться у сесійній залі Новомосковської РДА.

Ми занадто довго були осторонь політики, може саме тому вона и перетворилась на “брудну справу”?

Пiщанка – наше село

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.