На Днепропетровщине Порошенко готовит массовые фальсификации

В ночь с 16 на 17 марта ЦВК Украины на 38-м избирательном округе внезапно произвело замену председателя комиссии.

По требованию кандидата в президенты Петра Алексеевича Порошенко ЦВК на  избирательном округе №38 заменила председателя комиссии Гаевую Нину Александровну на Мамину Ларису Ивановну. Да-да-да, на ту самую Мамину Ларису Ивановну, которая саботировала и сорвала выборы в Черкасской ОТГ.

Именно Мамина Лариса Ивановна является приближённой особой к народному депутату Украины от «Блока Петра Порошенко» Вадиму Григорьевичу Нестеренко. Именно нардепу от БПП Нестеренко было выгодно сорвать выборы в Черкасской ОТГ, и Мамина, как близкое лицо, сорвала эти выборы по указанию Нестеренко.

https://most-dnepr.info/news/politics/168877_sergey_ribalka_trebuem_tsik.htm

ЦВК Украины, не обращая внимание на то, что Лариса Мамина имеет скандальную репутацию и находится в качестве обвиняемой в уголовном деле по фальсификации выборов в Черкасской ОТГ, назначает её председателем окружной избирательной комиссии №38.

Данная замена под покровом ночи да ещё и на человека, имеющего скандальную репутацию, говорит  только об одном: на избирательном округе №38 в день голосования будут происходить массовые фальсификации в пользу действующего президента Петра Алексеевича Порошенко. А за фальсификации в день голосования будет отвечать народный депутат Украины от «Блока Петра Порошенко» Вадим Григорьевич Нестеренко, который в своё время не раз будоражил рейдерскими захватами фермерских хозяйств.

 

Зрив виборів до Черкаської ОТГ

Вже немає жодних сумнівів у тому, що вибори до Черкаської ОТГ в Новомосковському районі моєї рідної Дніпропетровщини намагаються зірвати.Громада Черкаського і Гвардійського звернулася сьогодні до нашого лідера Олега Ляшко з проханням вплинути на керівництво Новомосковського району і провести заплановані Центральною виборчою комісією вибори до Черкаської ОТГ.Перша спроба зриву виборів відулася ще в суботу, 10 листопада. В останній день формування Черкаської селищної комісії, голова Новомосковської ТВК Лариса Маміна відмовилася виконувати свої обов’язки, бо для цього їй ніби-то потрібно «роз’яснення ЦВК з мокрою печаткою». Хоча всі роз’яснення є в постанові ЦВК №202 від 08.11.2018р.12 листопада сталася друга спроба зриву виборів. Голова Новомосковської ТВК Лариса Маміна на засіданні комісії заявила, що припиняє її роботу оскільки їй потрібне роз’яснення ЦВК «с синей печатью»! Комісія роботу так і не розпочала.Наша команда Радикальної партії Олега Ляшка на Дніпропетровщині переконана, голова Новомосковської ТВК намагається свідомо зірвати виборчий процес у Черкаську ОТГ і підтвердженням цьому є зафіксовані факти.Дніпропетровська обласна організація РПЛ подала позов до Дніпропетровського суду про визнання дій Маміної Лариси Іванівни протиправними.Представники громади Черкаського написали заяву про скоєння кримінального злочину головою ТВК Маміною Л.І. згідно статті 157 ККУ «Втручання в виборчий процес». Заява співробітниками поліції не була внесена до ЄДРДР, оскільки вони, нібито, не вбачають в діях Маміної Л.І. кримінального злочину.Ми вимагаємо від Центральної виборчої комісії розпустити Новомосковську виборчу комісію, яка зриває вибори в Черкаському, і створити нову ТВК аби захистити право громади на волевиявлення.Звертаю увагу всіх представників засобів масової інформації та громадських організацій, зокрема Громадянська мережа ОПОРА, КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ на те, що влада намагається зірвати вибори до Черкаської ОТГ Новомосковського району.Розслідування всіх фактів зриву виборів в Черкаську ОТГ Радикальна партія Олега Ляшка бере під особистий контроль. #вибори_в_отг#залізнакоманда#радикальна_партія_олега_ляшка

Опубліковано Сергієм Рибалкою Середа, 21 листопада 2018 р.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.