На Черкащині роми зґвалтували та забили жінку ногами до смерті

У місті Тальне на Черкащині двоє ромів познущалися над 39-річною Тетяною Бердник. Її зґвалтували, а потім довго били ногами. Тетяну напівживою знайшла біля свого двору сусідка. Жінка померла у реанімації, повідомляють у сюжеті «Надзвичайних новин».

Тетяна Бердник померла від розриву шлунку та печінки. Несумісні з життям травми внутрішніх органів їй нанесли два чоловіка. Били ногами, стверджують родичі загиблої. А ще кажуть, що Тетяна перед смертю прийшла до тями та вказала на своїх кривдників ― двох місцевих ромів.

Поліція відмовляється коментувати вбивство жінки. Від коментарів утримують і медики. Родичі Тетяни вимагають покарати винуватих і сподіваються на справедливий суд над вбивцями.

На Черкащині роми зґвалтували та забили жінку ногами до смерті (

На Черкащині роми зґвалтували та забили жінку ногами до смертіУ місті Тальне на Черкащині двоє ромів познущалися над 39-річною Тетяною Бердник. Її зґвалтували, а потім довго били ногами. Тетяну напівживою знайшла біля свого двору сусідка. Жінка померла у реанімації, повідомляють у сюжеті «Надзвичайних новин».Тетяна Бердник померла від розриву шлунку та печінки. Несумісні з життям травми внутрішніх органів їй нанесли два чоловіка. Били ногами, стверджують родичі загиблої. А ще кажуть, що Тетяна перед смертю прийшла до тями та вказала на своїх кривдників ― двох місцевих ромів.Поліція відмовляється коментувати вбивство жінки. Від коментарів утримують і медики. Родичі Тетяни вимагають покарати винуватих і сподіваються на справедливий суд над вбивцями.

Опубліковано Справжні Черкаси Четвер, 26 липня 2018 р.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.