Конституційний Джихад!!! Прості рецепти знищення режиму внутрішньої окупації

Я проаналізував слабкі місця сучасного громадського спротиву. І ось до якого висновку я дійшов. Патріотів багато, але ‘КПД” не яке.

Ми дуже багато обурюємось тим, що без нашого дозволу нам відрізають газ або встановлюють лічильники, ми обурюємось тарифами на енергоносії, обурюємось намаганням провладних запроданців продавати без нашого дозволу нашу землю. Нас дратує факт того, що у нас відбирають наприклад наше конституційне право на гідне життя, без нашого дозволу розподіляють наші ресурси які за конституцією є об’єктами права власності народу. Ігнорують наші права в рамках діючого КПК України. Та багато іншого в сфері економіки, промисловості, науки, освіти, медицини та правохоронній системі. Кожного дня проти нас діє механізм безкарного порушення наших прав яке завдає істотної шкоди українцям та державі.

Що робимо ми? Ми збераємо прес конференції, пишемо заяви в правоохоронні органи, звертаємося до суду, інколи збираємо короткочасні мітинги. Але все як було так і залишається, — чому???

Тому, що ми діємо не ефективно. Керівники режиму внутрішньої окупації до цього готові і на ці дії у них стійкий імунітет.

До чого не готові ті, хто безкарно руйнує і грабує Україну? Вони не готові до симтетичних дій. Вони без нашого дозволу беруть наше, чому нам не взяти їхнє? Вони ігнорують наші конституційні права, що заважає нам проігнорувати їхні? Вони відрізають нам газ, чьому нам не відрізати його їм? В такий самий спосіб як це роблять вони? Вони хочуть продавати нашу землю? Так давайте продамо їх ‘ панамські’ офшори через загальнонаціональний референдум. Вони крадуть з бюджету і купують собі не скромні авто, так давайте ми вкрадемо у них. ( приклад шикарний джип який вкрали у губернатора дніпропетровщини). Вони не готові до адекватно симетричних партизанських дій. Вони бояться персонадьної відпрвідвльності та та адекватної відповіді на яку МИ маємо конституціцне право. Тільки в такий не простий спосіб ми раз і на завжди навчемо поважати людей, державу і конституцію.

Коли мені кажуть, що слід об’єднатися, то я відповім Вам, – що я вже об’єднаний з тими для кого конституція не пустий звук, з тими кому болить серце від того як грабують та вбивають Україну, з тими кому не байдуже. Саме в цьому і полягає основна ідея Конституційного Джихаду (кожен має діяти самостійно та максимально ефективно на користь України!!! Інтереси нації постійно домінують над бажаннями та мріяти адептів шоколадної диктатури)

Максим Голосной