Кандидат у народні депутати України Бородин завітав до Магдалинівської центральної районної лікарні “ДОР”

03.04.19 практично цілий день провів на зустрічах з виборцями. В першу чергу завітали до Магдалинівської центральної районної лікарні “ДОР”, поспілкувався з лікарями. На власні очі зміг побачити стан підвального приміщення, проблеми каналізації. Почув багато нарікань на медичну реформу, непропорційність заробітних плат і прирівнювання сільських лікарів до міських. Звісно, медики обурені і я їх обурення цілковито поділяю.

Розмова вийшла досить емоційна і жвава. Звісно, що будь яка сфера потребує системного підходу і командної праці. Саме заради цього ми всі і працюємо. Сподіваюсь, що разом з президентом ми зможемо спрямувати медичну реформу у вірному напрямку і наші лікарі не будуть вкотре розчарованими владою.

Також мали змогу поспілкуватися із вчителями Оленівської загальноосвітньої школи I-III ступенів і Жданівського навчального комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад». Проблеми вчителів, як і загалом по країні – це маленькі заробітні плати, тривога за те, чи буде й надалі розвиватися НУШ і звісно, наявність транспорту для дітей в сільських школах стоїть досить гостро.

Відвідали будинки культури в с. Крамарка і Маріївка. Люди привітні, але після розчарувань в колишній владі досить обережні до обіцянок. Дуже щирі у спілкуванні. Говорили і о проблемах держави, і о тих, які їм болять найбільше: дороги і тарифи.

 

Держава зміниться, якщо ми зможемо подолати цей непростий шлях. І я намагаюсь робити все від мене залежне, щоб не зрадити довіру цих людей. Дякую усім, хто прийшов на зустрічі за емоційний, але щирий діалог.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.