Криминал Новости Происшествия

ДВОЄ ПРАЦІВНИКІВ КАМ*ЯНСЬКОГО СБУ ВЧИНИВШИ ЗЛОЧИН У НЕ ТВЕРЕЗОМУ СТАНІ , СПОКІЙНО ПОКИНУЛИ МІСЦЕ ПОДІЇ.

На передодні Новорічних свят мені вдалося поспілкуватись з очевидцями алкогольного загулу працівників Кам*янського СБУ.

З одного боку це типове “мажорне” ДТП, з іншого це злочин який приховали за допомогою свого службового становища заручившись підтримкою керівництва.

офіційно все мало звучати приблизно так :
28.12.2017 в м Кам*янське по вул. Тритузна ( Петровського) ЗА УЧАСТЮ СПІВРОБІТНИКІВ сбу ЯКІ ПЕРЕСУВАЛИСЯ В СТАНІ АЛКОГОЛЬНОГО СП*ЯНІННЯ НА СЛУЖБОВОМУ АВТО марки Mitsubishi Lancer СТАЛОСЯ ЗІТКНЕННЯ З МАРШРУТНИМ ТАКСІ ЯКЕ ПЕРЕВОЗИЛО ЛЮДЕЙ.

Маршрутне ТАКСІ 2А номер АЕ 13449 АВ Яке належить ФОП Колода. (Перевізник ООО ІМПЕРІАЛ) зазнало ушкоджень в результаті зіткнення з автівкою в якому знаходилися два співробітника СБУ м. Кам*янське які мали явні ознаки алкогольного сп*яніння, які показували посвідчення, та забороняли проводити фото та відео фіксацію, та викликати поліцію на місце пригоди. Молоді співробітники поводилися вкрай негативно постійно роблячі натяки всим присутнім на проблеми які можуть виникнути в разі розголошення нюансів цього ДТП. Після ПОГРОЗ співробітники СБУ просто взяли і покинули місце пригоди. Один з очевидців повідомив, що одного з СБУшників звали Іван Кірпа (він опер, і він не так давно відпочив у Єгипті, про що він сам і повідомив ), з його слів він дуже впливовий і вже домовився про все з керівництвом, тому йому нічого не буде.

ВИСНОВКИ РОБІТЬ САМІ АЛЕ СХОЖЕ, ЩО ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСИХ, АЛЕ НЕ ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ СБУ ЯКІ БУЛИ НА ПІДПИТКУ ТА ПОВЕРТАЛИСЯ З КОРПOРАТИВУ, ТОМУ ЯК ЖОДНИХ ОФІЦІЙНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО ЦЮ ПРИГОДУ Й ДОСІ НЕМАЄ, І СХОЖЕ, ЩО НЕ БУДЕ

Я також розумію, що керівництво яке промовчало , та співробітники які потрапили в це ДТП, та переконали себе, що все “ПОРЄШАЛІ” за допомогою посвідчень будуть намагатися помститися мені за виток цієї інформації, але правда має бути на першому місці.

Це не можна замовчувати, тому як наступного разу на місці постраждалих можуть опинитися Ваші діти, або батьки. (Сміливі Люди які роблять репост – свідомо заявляють, що проти такої ситуації і прагнуть того, щоб перед законом були усі рівні, і винних було притягнуто до відповідальності не зважаючи на посади та вплив)

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.