Де два козака, там три гетьмана

Ця народна мудрість, народилася дуже давно, та на мій погляд як ніколи актуальна для Новомосковська. Можливо у нас такий менталітет, можливо відіграють якісь особисті якості, можливо банальне не вміння конструктивно спілкуватись, а можливо навіть простий егоїзм говорить у наших місцевих активістах та громадських діячах.

Я ніколи не розуміла і не розділяла принцип «Не спілкуйся з ними, вони не з нашої пісочниці». Я можу не підтримувати якусь думку чи дію активістів з якогось питання, проте на сто відсотків підтримую їх з іншого. Взагалі головна проблема нашого суспільства у тому, що ми не можемо говорити і налагоджувати контакт один з одним. Це стосується і нашого міста. Поки одні активісти ведуть активну громадську діяльність у соцмережах, інші беруть і діють.

Питання організації Громадської ради при виконавчому комітеті підіймалося неодноразово. Представники громадськості писали листи до міської влади, отримували відписки, або взагалі не отримували жодної відповіді. Та їх це не зупиняло. Як стало відомо, нещодавно голова ГО «За Чисте Місто» Дмитро Глущенко знову надіслав лист до виконкому з пропозицією створити громаду при виконавчому комітеті. Наразі звернення перебуває на розгляді.

Мені здається, що якби наші активісти та громадські діячі мали налагоджений контакт між собою, багато з нагальних питань у Новомосковську вже можна було б вирішити. Та і нашій, так сказати владі, було б значно складніше протистояти такій коаліції.

P.S. Я ще раз закликаю усіх активістів до конструктивного та налагодженого діалогу. Чим більшою буде наша єдність, тим більше добрих справ для Новомосковська ми зможемо зробити.

Ксения Дзегарницкая

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.